Skocz do zawartości

Nowy skrypt katalogu! 1.1 pierwsze testy


Rekomendowane odpowiedzi

@piotrek, jak możesz - skontaktuj się ze mną (kontakt poniżej). Próbowałem wysłać Ci PW ale.. masz zapchaną skrzynkę.

Sprawa dotyczy poprawy skryptu pod względem optymalizacji, wydajności i bezpieczeństwa skryptu. Sprawa dość pilna ;-)

Kontakt:

gg: 2811253

jabber: netjaro@chrome.pl

mail: netjaro@gmail.com

Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Medal of Honor | program telewizyjny

Znajomości: PHP, MySQL, PgSQL, AJAX. Nauka: pozycjonowanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam taki problem z mini, z rok temu pobrałem skrypt i z nim jest wszystko ok, - katalog jest w folderze głównej domeny. Miesiąc temu pobrałem ponownie skrypt (zrobiłem dla niego subdomenę) troszke się narobiłem bo zrobiłem ponad 360 podkategorii i dodałem już mnóstwo linków i coś mi nie gra. Wszystkie wpisy są ok z ogonkami i teraz to co mnie boli, wpisując słowo bez ogonków w wyszukiwarce katalogu dostaję eleganckie wyniki, ale jak wpiszę słowo z ogonkiem np: północne małże mam coś takiego

Katalog przeznaczony tylko dla stron związanych z fauną i florą morską

Wynik wyszukiwania: pĂłĹ?nocne maĹ?Ĺźe

Brak wpisów zawierających: pĂłĹ?nocne maĹ?Ĺźe

To co ja wpisałem (podkreślone) jest po polsku, reszta jest dla mnie zagadką, nie da żadnego wyniku jeśli wpiszę w szukarce nawet jedną literkę z ogonkiem, ale co ciekawe jeśli wpiszę frazę w ten sposób: polnocne malze znajdzie wpis bez problemu, zajrzałem do bazy i tam jest wszystko w porządku - z ogonkami

PS.

Wiem już co jest ale nie wiem jak poprawić, nie wyszukuje jeśli jest zaznaczona funkcja: Przepisywanie URLi: tak - jak zaznaczę "nie" to wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witajcie,

Jestem zupenie nowy w obszarze SOE. Majac wlasna witryne dla firmy swiadczacej uslugi z obszaru szkolen chcialbym strowyc wlasny katalog oparty na mini.otwarty.

Z administracja mojej witryny radze sobie. Zastanawiam sie jednak czy nie bedac informatykiem/webmasterem bede w stanie pociagnac proces instalacji oraz pozniejszego utrzymania tego katalogu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal, a jest możliwe jakoś przez Panel zrobienie tych płatnych czy nie za bardzo ??

Poprzez panel na standardowym skrypcie nie ma takiej możliwości, dopiero po naniesieniu poprawek w kodzie.

demo_miniacz_468x60.gif

Polecam projektowanie stron Łódź, oraz moderowany, podrasowany katalog, w którym znajdziesz dobre polskie strony, o niebagatelnej treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie jestem tu nowa więc przepraszam jeśli nie na temat

Mam problem z katalogiem mini - otwarty. Problem polega na tym, iż jak się kliknie nie wyświetla sie jak dodać wpis, regulamin oraz kategorie katalogu, wyświetla się eror 404. Nie wiem tez jak zrobić aby mozna było dodawać wpisy

Katalog znajduje się tu https://grafikawww.nazwa.pl/katalogstron/

Proszę o pomoc, co jest powodem że tych rzeczy nie ma i gdzie należy tego szukać aby zmienić i co trzeba zrobić będę bardzo wdzieczna za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności