Skocz do zawartości

Czas zwijać interes.


Qbexus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie - kto z kogo chce zrobić idiotę ? Bo jak tak patrze to On z klientów :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne wideo będzie pod tytułem "200 mitów o chirurgii" czyli jak bezpiecznie usunąć sobie wyrostek :)

Dobre. Lub jak postawić samemu chałupę 300m2 za 50 k (zł, dla jasności) B)

e:

Zgred, to on ma z tego klientów?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgred, to on ma z tego klientów?

Ma sporo nawet sam rałem udział w jednym ze szkoleń, ale nie dotyczącym SEO.... co jak co, ale o SEO to on nie ma zielonego pojęcia :)

Swoją drogą odkopuje:

https://www.seosong.co.uk/

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie jesteśmy winni Panie i Panowie :) bardzo łatwo zdobyć poklask wśród rozczarowanych klientów krytykując usługi i usługodawców do jakich klienci się rozczarowali (ściemnianie i robienie z SEO czarów też sie nie przysłużyło) B)

No cóż bedę musiał znowu przy kompie posiedzieć aby wyprostować światopogląd panu Krzyworączce bo co jak co nie lubię krzywych B) tfu znaczy nierzetelnych nawijek ... Oczywiście w sposób merytoryczny i mam nadzieję ostatecznie wyjaśniający pewne kwestie.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż bedę musiał znowu przy kompie posiedzieć aby wyprostować światopogląd

Czyli co, odpowiedź Video w imieniu PiO będzie :)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, odpowiedź Video w imieniu PiO będzie :)

Bez jaj, cholera musiałbym pójść do fryzjera i sie ogolić B) jeżeli chodzi o występowanie w czyimś imieniu to niestety ale ja zawsze w swoim własnym występuje ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra komedia tylko szkoda że taka krótka kiedy nastepny odcinek ktoś wie..?

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim przygotuje merytoryczna ripostę na jedno wielkie nadużycie i naginanie faktów przez Pana Krzyworączkę musze zaliczyć fryzjera, kosmetyczkę itp bo brzydki wygląd przed kamerą żle świadczy o wykładowcy a ponadto wygląda to jakby wykładowca lekceważył kursantów. Co jak co ale Pan Krzyworączka powinien o tym wiedzieć prowadząc szkolenia z e-biznesu tajemniceebiznesu.pl - szkoda , że tej podstawowej zasady w biznesie sam nie stosuje ... No cóż i no comments ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako laik w temacie mogę napisać, że jest przekonywujący i wyobrażam sobie ile sprzeda tych swoich poradników. Stworzył odpowiednią otoczkę w której jakoby pokazuje jakieś tajemnice, ludzie to łykną, będzie nawet dla nich bohaterem. Przeciętna osoba pomyśli sobie, że skoro ujawnia sekrety branży (jakie? nie mam pojęcia, zero konkretów na tym filmiku) to jest uczciwy i na pewno nie sprzedaje byle czego... Z jego strony super zagrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra komedia [..]

to bardziej jakaś telenowela wenezuelska - nikt nie wie kto z kim i o co kaman :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności