Skocz do zawartości

Czas zwijać interes.


Qbexus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
to bardziej jakaś telenowela wenezuelska - nikt nie wie kto z kim i o co kaman biggrin.gif
bo to była komedia.... romantyczna :D

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jaką formę płatności za swoje kursy stosuje Pan Krzyworączka.

Spójżcie na tę szczelinę w zębach (na monety) :D

Koobe nie traktuj tego osobiście, ale jaja to jaja, ale ruszanie innych już jest beeee

Wiem może to ironia, ale nie lubię takiego traktowania ludzi chodź żart niezły i to foto (ikonka) filmu piękna :D

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w imieniu PiO nagra odpowiedź Video

Beerbant się nadaje jak najbardziej :Dale on obecnie sałatki fotografuje

Made my day :D

No cóż, że z Krzyworączką jest coś nie tak wiedziałem od pierwszego "wejrzenia", ale do tej pory trafiałem na jakieś sensowne materiały od niego, w miarę oczywiście, bo ogólnie na ludzi którzy "zajmują się e-biznesem" mam straszną alergię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt tu nic nie rozumie.

Wiadomo, że to w wielu przypadkach ściema.

Wiadomo, że gość chce na tym zarabiać.

Jego rola nie polega na charytatywnym pomaganiu cudzym klientom, tylko na sprzedaży własnego produktu.

Co do rzetelności informacji - pan Paweł to taki "SEOcopywriter" - poczyta, popatrzy i pisze/mówi, co wie albo co mu się wydaje.

Mówiąc, że jest teoretykiem, a nie pozycjonerem, zastrzega sobie prawo do pomyłek.

Ja mu tego filmiku za złe nie mam. Choć jestem laikiem w temacie SEO, zawsze to jakieś wprowadzenie w temat. Reszty doczytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ear istnieje coś takiego jak nieuczciwa konkurencja imho tu właśnie mamy z tym do czynienia. Oczywiście jest mało prawdopodobne, że ktoś rozumny weźmie to poważnie niestety takie szarlatańskie zabiegi mogą dalece zaszkodzić, to tak jak ze znachorami leczącymi raka kupą nietoperza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - prawda jest brutalna i boli , sami poniekąd przyczyniliście się (ja też) do tego , że wokół SEO powstało tyle niedomówień :D . Wiadomo, że jak cos jest owiane nimbem tajemniczości to najłatwiej jest wypłynąć na negacji i krytyce . Nie miałbym nic do guru e-biznesu pana Krzyworączki gdyby posiadał elementarna wiedzę na temat SEO ale pan Krzyworączka jest sztandarowym przykładem i potwierdzeniem wyższości marketingu nad wiedzą fachową i jego kłamstewka trafiają na podatny grunt.

Rzekłbym, że pan Krzyworączka niczym się nie różni od akwizytora sprzedającego kołdry zdrowotne z cudownymi magnetyzerami stawiającymi chromych na nogi i na dodatek w zależności od płci albo powiększającymi piersi albo penisa w czasie snu za tylko 9999.00 pln ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z portfolio Pana Pawła:

ednym z ważniejszych rozwiązań wprowadzonych na życzenie Klienta jest system galerii zdjęć.

WooW, galeria zdjęć? Skąd oni mają takie technologie, ja też tego pragnę!

Celem było zbudowanie serwisu zorientowanego na użytkownika

O tym nigdy nie pomyślałem, żeby stronę budować dla użytkownika, cóż, całe życie człowiek się uczy :D

krzywy pl/portfolio/ Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności