Skocz do zawartości

Czas zwijać interes.


Qbexus

Rekomendowane odpowiedzi

"oshhhh Tyyyy..." cytujac znaną postać kinową od lat ;)

edit: czytałem 3 razy.... facet reklamuje skzolenie pisząc zupełnie o jakichś pierdołach ... narcyz kufa ?! ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dlatego to właśnie wygląda raczej jak werbowanie do MLM niż szukanie chętnych na 'merytoryczne' szkolenia ;)

Moim zdaniem gość myśli, że tworząc wokół siebie aurę wielkiego biznesmena i marketingowca coś ugra - nie tędy droga ;)

Na takie haczyki złapią się tylko pokemony a ja uważam, że z pokemonów zysk marny a tylko nerwów dużo, więc nie warto po nich płakać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj... a ja dzisiaj, troszkę "przez przypadek" trafiłem na przerażającą informację, która dała mi sporo do myślenia, czy jeszcze obrabiać d... temu Panu.

Czy wiecie, na jakim kierunku studiował Pan Paweł?

:)

"Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Geologia, Technika Strzelnicza (materiały wybuchowe)"

;) malina :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę Pan dr o specjalności materiały wybuchowe.

Pozycjonowanie i materiały wybuchowe dobra mieszanka. ;)

Cytat

SEO zaplecze pozycjonerskie - www.ZapleczePozycjonerskie.PL - SKUTECZNE. SEO COPYWRITER teksty na zlecenie. www.SeoCopywriter.pl. Opisy produków w sklepie www wykona seo copywriter - zobacz koniecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie i materiały wybuchowe dobra mieszanka

niom... chyba powinien już wykupić domenę bombmasterlabs... :brawa:

ale on i tak pewnie nie wie, do czego piję, bo aż taki biały :)

Oczywiście bez urazy, Panie Pawle... proszę oszczędzić mój dom i domy moich rodziców...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od "specjalizacji" czy "wyuczonego zawodu" to proponowałbym z daleka, bo ja na przykład mam

kurs operatora wózków widłowych

spawacza elektr/gaz i w osłonie argonu

kurs poddźwigowego

papiery SEP

morskiego sternika jachtowego

kartę rowerową

kartę pływacką

sędziego lekkoatletycznego

oraz wiele innych uprawnień/zawodów przydatnych w SEO ...

no !

(prawko mi zabrali :))

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam licencję pilota paralotni klasy L. Ale nieważną. Unia zabrała ważność. Tzn. po wejściu do Unii Socjalistycznych Republik Jewropejskich straciła ważność. No i jeszcze papiery na wychowawcę kolonijnego. Też nieważne, przeterminowane. Paszport Polsatu miałem ale zgubiłem. Karty rowerowej brak, chory byłem jak w szkole był egzamin.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant, a Paszport Polsatu masz? :)

miałem, ale kot mi zaszczał i śmierdział okrutnie :P

a i przypomniało mi się, że pełniłem służbę mundurową w MSR (młodzieżowa służba ruchu - taka harcerska drogówka ) ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(prawko mi zabrali :P)

no to wielkie kondolencije, też mnie to kiedyś spotkało, ból straszny, już bym wolał np. mature oddać, albo akt urodzenia... ;)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności