Skocz do zawartości

Ktoś wsadził kij w mrowisko...


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Widzialem wczoraj, nawet myslalem zeby tutaj wrzucic, ponizej strona ja juz przyspamowalem MMem ;):

https://tajemnicepozycjonera.pl/tp2online/

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można by zrobić tutorial jak samemu zbudować dom.

Potencjalny klient nie zrozumie podstawowych zasad bo nie odróżnia przeglądarki od wyszukiwarki.

Taki jest target firm pozycjonerskich.

A jak ktoś jest w miarę ogarnięty to wiadomo, że sam może niskim kosztem wypozycjonować ale słowo "za darmo", które pojawia się w tym filmie nie jest takie do końca. Zapominamy o czasie spędzonym na naukę a jak znajdziemy zaufanego pozycjonera nie będziemy się musieli dokształcać.

Poza tym ludzie, którzy zlecają zajmują się czymś innym a tak musieliby cały dzień zajmować się pozycjonowaniem lub przez większą część dnia.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko - panu Krzyworączce lansik nie za bardzo wyszedł , gdybym był złośliwy to bym napisał "Krzywa nawijka" a , że nie jestem złośliwy to napiszę tylko iż cieszę się bardzo i dziękuję za tworzenie takich bzdur bo dzięki nim rośnie grono rozczarowanych klientów SEO którzy w końcu trafiają do rzetelnych firm bo nie mają innego wyjścia ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ten filmik jest taką samą ściemą pod autopromocję Pana Krzyworączki, jak większość z tego materiału

dobre seo i tak się obroni, masz jakość to można przy kawie się wyluzować oglądając taki film :)

"każdy kij ma dwa końce", z jednej strony pomoże niektórym (którzy trafili na seo-ściemniaczy) nie być oszukanym, ale też doprowadzi wielu do "strzałów w kolano" tym którzy uwierzą że "mogą sami" B)) ..a proszę uwierzyć że dużo mam takich zapytań, gdzie ktoś się naczytał, przeczytał kilka kursów, odbył szkolenia nawet, przychodzi po pomoc, a jak się sprawdzi co robił to włosy dęba stają.. często wtedy odmawiam, jak klient sam się pogrążył przez takie właśnie filmiki... :-/

tam zlecam marketing internetowy i pozycjonowanie stron: bizzit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim ćwiećgłówkiem trzeba być, żeby stwierdzić że "kilka tygodni" (poświęcone na naukę, a gdzie czas faktycznego zdobywania linków, optymalizacji strony) to "za darmo"? No ale cóż, to pewnie kwestia wyceny własnego czasu. Jak widać Pawełek ceni się gorzej, niż pracownicy McD :D

Równie dobrze można by zrobić tutorial jak samemu zbudować dom.

Dokładnie :D Ale niestety PK to taki typowy przedstawiciel ebizneso-marketingowego bełkotu, na zachodzie takich "guru" pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co on z tego darmowego kursu pozycjonowania ma (oprócz lansiku i bazy maili potencjalnych klientów na pozycjonowanie?)

ma to, że sprzedaje szkolenia online i na płytach https://tajemnicepozycjonera.pl/

Z tych wszystkich mitów o których mówi pan Krzyworączka najbardziej rozśmieszył mnie mit o tym, że nikt wiedzą o pozycjonowaniu się nie dzieli, tylko on jedyny jest taki dobry.

www.sagomedia.pl - usługi SEO copywritingu i wartościowe, merytoryczne artykuły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności