Skocz do zawartości

Ktoś wsadził kij w mrowisko...


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

ceny płyt z kursem z kosmosu

cóż - mam klientów, którzy na początku korzystali ze szkolenia tego pana i dzisiaj korzystają z metod troszkę bardziej zaawansowanych i razem śmiejemy się z "prawd", które pan Paweł opowiada...

gratulacje

świetny sposób na sprzedaż swojego produktu (szkolenia) bez szczególnej znajomości tematu

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś klienta zdobywa się marketingiem, sami wiecie, że to co dla was oczywiste dla innych ludzi jest nieodgadnioną zagadką. 3/4 społeczeństwa to wtórni analfabeci, nie oszukujmy się, tak właśnie jest. Najczęściej jeszcze ludzie z udanymi biznesami znają dobrze swoją branżę, a dalej już cieniutko.

Dobry marketing daje profity od ręki, na zaufanie i jakość usług trzeba pracować latami.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwane budowanie relacji pomiędzy potencjalnym odbiorcą? :D

Cały marketing jest cwany, w tym nie ma nic odkrywczego.

Działalność Pana Pawła skupia się raczej na wzbudzaniu zainteresowania, niż konkretach, bo czy Pan Paweł zajmuje się czymś konkretnie? Czy można go spotkać na jakiś forach branżowych? Dla mnie to lizanie wszystkiego po trochu, w sam raz dla laika, który nic w życiu nie osiągnie, ale przynajmniej sobie pomarzy, ja nie kupuję takiego marketingowo/motywacyjnego bicia piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy wolny rynek i teraz nawet niewidomy może nauczać technik laserunku w malarstwie ...

"mamy" - jak macie to zróbcie case study - jak zacznie sie weryfikacja rynku to tacy manipulanci szybko znikną. A jak "macie" a nie możecie to nie gadajcie bo robi się z tego "wiem ale nie powiem" :D (z korzyścią dla takich hochsztaplerów jak Krzyworączka

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma to, że sprzedaje szkolenia online i na płytach https://tajemnicepozycjonera.pl/

Do tego wszystkie w sposób strasznie amatorski przerabia skórki Elegantthemes:

https://www.elegantthemes.com/demo/?theme=LeanBiz

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwana autopromocja jw

Dodatkowo ceny płyt z kursem z kosmosu

Zgodnie z zasadą Lepiej sprzedaż 1 osobie za 1000zł niż 1000 osób z 1zł

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jako osoba mająca spore doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych najróżniejszego typu, gratuluję Panu pomysłu aby narobić medialnego szumu niekompetentnymi informacjami.

Jako osoba mająca spore doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych powinieneś wiedzieć, że medialny szum i dobry marketing wymaga kompetencji jedynie w zakresie samego marketingu, niekoniecznie znajomości i wiedzy na temat towaru/usługi/marki, która jest obiektem tych działań marketingowych...

Co do samego filmu, to wiadomo, że duża część laików i osób mało obeznanych z tematem łyknie to wszystko bez popity... Wystarczy zobaczyć bzdury powypisywane na stronach niektórych firm albo co lepsze oferty na Allegro - ludzie to czytają i dają się na to nabrać.

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część laików i osób mało obeznanych z tematem łyknie to wszystko bez popity... Wystarczy zobaczyć bzdury powypisywane na stronach niektórych firm albo co lepsze oferty na Allegro - ludzie to czytają i dają się na to nabrać.

Tak, wczoraj napisał do mnie klient, że nie ma efektu (2 miesiące umowy) na hasło "marketing sieciowy" i on u mnie chce zrezygnować i kupić na Allegro dokładnie tą usługę bo nie ma efektu, nie chce podać mniejwięcej terminu i okresu [nie podaje go na początku nigdy]:

https://allegro.pl/pozycjonowanie-3-frazy-p...2055048463.html

Uwierzył, że w 2-3 tygodnie będzie w TOP na to hasło :)

Takich przykładów znacznie więcej jest :jezyk1:

Dodam,że klient sam podał hasła do umowy więc się nie wtrącałem

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak trochę nie w temacie albo nie do końca, ale sam szukałem kursu video o pozycjonowaniu, czegoś bardziej zaawansowanego niż kurs wideo za allegro za jakieś 50 zł a prawdziwego szkolenia seo za xxx zł. Nic w sumie nie znalazłem u poważnych firm seo (poważnych moim zdaniem). Więc jeśli taki ktoś znajdzie kurs wideo to myślę, że przy tym marketingu może kupić, ja go wtedy nie znalazłem. Dlatego szkoda, że żadna z firm szkoleniowych z seo, nie zdecydowała się jeszcze na puszczenie szkolenia dla początkujących czy średnio-zaawansowanych na DVD a tylko organizują szkolenia stacjonarne. Rozumiem, że takie szkolenie stacjonarne jest lepsze ale nie każdy ma czas, możliwości i chęci jeździć gdzieś tam o określonym terminie.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobra firma sama sie obroni" tylko że takie "krzywe" przekazywanie kilentom "krzywych informacji" mocno co nie których może "zkrzywić". Powiem szczerze że mialem inne zdanie o panu krzyworączce i to parę lat :jezyk1:

Coraz bardziej męczy mnie ta branża chyba czas na urlop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności