Skocz do zawartości

Ktoś wsadził kij w mrowisko...


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie MaxRoy tylko Adwords i Facebook a seo nic nie mają w ofercie, nawet AdSenese szkolenia video nie mają. Napisałem o nich czy coś mają albo coś polecają to nawet nie odpisali a szkoda. Podobno w Xann coś szykują tak mi odpisali ale na razie nic nie ma w ofercie, mieli dać znać. Także widzicie sami. Jak ktoś szuka to za bardzo nawet nie ma wyboru i trafia na takie coś co jest. Marketing robi swoje. Ja jednak uważam, że po pierwszym piwku :pytajnik:, że mogę kupić taki kurs video wydać kasę ale u kogoś, dzięki któremu czegoś się po takim kursie nauczę na własne potrzeby ale jak na razie nic nie ma w ofercie. Szkoda i zdziwienie. Myślę, że wiele osób, które ma swoje własne blogi i chciałby pozycjonować tylko własne blogi którymi firmy seo nie będą zainteresowane ze względu na wartość usługi, byłoby zainteresowane profesjonalnym szkoleniem od doświadczonej i sprawdzonej firmy/pozycjonera i kursy na allegro i nie tylko sprzedawałby się jak świeże bułeczki nie za 49 zł.

Niedawno szukałem szkolenia/kursu video o tworzeniu szablonów do WordPressa i o dziwo nic nie było nawet na Allegro, a pytałem sprzedawców innych kursów, teraz już coś się pojawiło.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

taka mała anegdotka:

kiedyś zdenerwowany cenami i jakością usług firm budowlanych zacząłem sam remontować pokój, zajęło mi to 6 tygodni, gdybym wziął ekipę pewnie po 4-6 dniach było by po wszystkim, namęczyłem się niemiłosiernie bo nie miałem ani narzędzi ani doświadczenia - drugi raz tego błędu nie zrobię...

najlepsze jest to, że pracując w tym czasie zarobiłbym na remont całego mieszkania a nie jednego pokoju - teraz meritum, w tym kraju wbrew pozorom żyje wiele osób, które nie mają czasu uczyć się seo bo mają świadomość, że:

a - może im to nie wyjść

b - nie stać ich na eksperymenty

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym wziął ekipę pewnie po 4-6 dniach było by po wszystkim

Nie bądź taki pewien :pytajnik:

Powiem ci, że jestem zaskoczony, że MR nic nie ma w ofercie takiego, a szkoda

Czyli Pan Krzywarączka zrobił to co w Ameryce nazywa się "niche search" czy jakoś tak i jest zawsze na początku każdego kursu z tamtych rejonów - udało mu się - brak konkurencji, każdy kto szuka znajdzie ten kurs, a co niektórzy idioci kupią :shout:

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzenie, które leży u podstaw sukcesu myśli wolnorynkowej USA: Nie rób wszystkiego sam, daj zarobić innym

Cóż... nasi rodacy troszkę zmienili to powiedzenie na:

jak Twój sąsiad zarabia lepiej, niż Ty, na wszelki wypadek zgłoś go do Urzędu Kontroli Skarbowej

no i w przypadku pozycjonowania - analogicznie:

jak jesteś taki kiepski, że nie możesz się przebić nad konkurencję, zrób spam raport do google

i własnie dlatego inne narody odpowiadają za rozwój, a my... tylko korzystamy z ich dokonań

wszystko, co zostanie wymyślone przez naszych rodaków, ma szansę powodzenia wszędzie, byle nie w naszym kraju.

przykre, ale prawdziwe

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że cały ten temat i jakakolwiek krytyka działa na jego korzyść. Przecież on się tego spodziewał. W końcu jako jedyny zdradza tajemnice pozycjonerów, którzy teraz mają go za wroga numer 1 :D

Taki współczesny Prometeusz, niosący ludziom tajemną wiedzę o SEO, za co zostanie ukarany przez środowisko pozycjonerów :P

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności