Skocz do zawartości

Uwaga na płatne linki.


artur5236

Rekomendowane odpowiedzi

@shpyo Trochę przekręciłeś na blogu, bo napisałeś: "Mam złą wiadomość dla osób, które kupują linki na popularnych polskich serwisach" , natomiast Guglarz napisał "Zespół #Google #Search Quality zajął się kwestią kupowania linków przez popularne polskie witryny" a to trochę zmienia sens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciekawie to dopiero może być po przyjęciu ACTA. Google albo MS stwierdzi, że działania SEO to pogwałcenie ich własności intelektualnej przez destabilizowanie indeksu i być może nastąpi kryminalizacja całej branży. Jeśli Politycy twierdzą, że 90% społeczeństwa to przestępcy, to jaki problem zamknąć parę firm?

Co prawda nie stanie się to za rok ani za dwa, jak myślicie? 4-5 lat i cała branża podzieli los który czeka "hostingi plików"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy dowalą się do pobieraczka w kontekście acta :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panowie... skąd ten sceptycyzm i posty tupu "pierdu pierdu" ?

Przedwczoraj oberwało mi się za kupowanie linków na p.... .pl miesięcznie wydawałem ok 200-300zł za średnie i mocne linki, sytuacja była bardzo ustabilizowana, pozycje w G nigdy się nie cofały a tylko przybierały na mocy.. do czasu :pytajnik:

Z frazy "moda", która wcale łatwa nie jest - spadłem nagle na 60+ miejsce, z innej frazy gdzie byłem na 2 miejscu, wypadłem po za setke... end of story

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ręka boska broniła przed korzytsaniem z tego serwisu bo po założeniu konta nie mogłem się zalogować, a pozatym mam nowe lepsze i inteligentniejsze metody zdobywania linków :pytajnik:

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności