Skocz do zawartości

Uwaga na płatne linki.


artur5236

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Niestety Panowie... skąd ten sceptycyzm i posty tupu "pierdu pierdu" ?

Przedwczoraj oberwało mi się za kupowanie linków na p.... .pl miesięcznie wydawałem ok 200-300zł za średnie i mocne linki, sytuacja była bardzo ustabilizowana, pozycje w G nigdy się nie cofały a tylko przybierały na mocy.. do czasu :pytajnik:

Z frazy "moda", która wcale łatwa nie jest - spadłem nagle na 60+ miejsce, z innej frazy gdzie byłem na 2 miejscu, wypadłem po za setke... end of story

Dostales info na webmaster tools czy po prostu spadles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panowie... skąd ten sceptycyzm i posty tupu "pierdu pierdu" ?

Przedwczoraj oberwało mi się za kupowanie linków na p.... .pl miesięcznie wydawałem ok 200-300zł za średnie i mocne linki, sytuacja była bardzo ustabilizowana, pozycje w G nigdy się nie cofały a tylko przybierały na mocy.. do czasu :D

Z frazy "moda", która wcale łatwa nie jest - spadłem nagle na 60+ miejsce, z innej frazy gdzie byłem na 2 miejscu, wypadłem po za setke... end of story

Od tygodnia na tej frazie nie widzę, żadnych widocznych zmian (żeby jakaś wyleciała) jeśli chodzi o top 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciach

Od tygodnia na tej frazie nie widzę, żadnych zmian jeśli chodzi o top 10.

Niepotrzebnie cytujesz, moderatora poproszę razy jeden

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności