Skocz do zawartości

[startup] ProxyMarket.pl - szybkie proxy


Rekomendowane odpowiedzi

cud, nawrócenie syna marnotrawnego :) pamietasz

p.s. Ja znalazłem serwis z prox-ami o podobnej jakości jak od Makauer-a, ale płacę tam tylko 5$/miesiąc i mam rotację 400 sztuk co dwie godziny.

chyba nie dzialają tak jak te z proxy-market, a ile szumu robil w tym temacie ze proxy z proxy market są złe.... :) normalnie cyrk

a teraz odpowiedz :

Są w katalogu /proxyc/list.txt podane źródła, wykasuj wszystkie a dodaj tylko url API proxy market.

nie dziękuj, daj 10 zł jakiemuś bezdomnemu.

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. Ja znalazłem serwis z prox-ami o podobnej jakości jak od Makauer-a, ale płacę tam tylko 5$/miesiąc i mam rotację 400 sztuk co dwie godziny.

ta jasne-przetestowałem ich "darmową" próbkę z 200 sztuk działało 3 :D, nie ma alternatywy dla @makauera pogódzćie sie z tym i przestanćie pierdzielić bzdury :D-także tak jak mówisz syn marnotrawny wrócił :P

@neox-to musi działać bo innej opcji nie ma-spróbuj jeszcze raz.

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. Ja znalazłem serwis z prox-ami o podobnej jakości jak od Makauer-a, ale płacę tam tylko 5$/miesiąc i mam rotację 400 sztuk co dwie godziny.

ta jasne-przetestowałem ich "darmową" próbkę z 200 sztuk działało 3 ;), nie ma alternatywy dla @makauera pogódzćie sie z tym i przestanćie pierdzielić bzdury :)-także tak jak mówisz syn marnotrawny wrócił :P

@neox-to musi działać bo innej opcji nie ma-spróbuj jeszcze raz.

T.

Mam pakiet 500 i 400 z reguły działa, wiec może miałeś pecha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet 500 i 400 z reguły działa, wiec może miałeś pecha....

Wydaje mi się, iż Tomkowi chodziło o pakiet z serwisu, który oferuje proxy za 5 $ ;)

Niestety nie ma opcji, jeżeli chce się mieć dobre proxy to trzeba za nie zapłacić zdecydowanie więcej niż 5 $.

neox - sposób podany przez MaxPana i Tomka powinien zadziałać.

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Inspiracją do dzisiejszego wpisu stało się ogłoszenie użytkownika forum Dawidek: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...p;#entry1034925, w którym to poszukuje osoby chętnej do współdzielonego zakupu pakietu Mini/20, co pozwoli każdej z osób zaoszczędzić 9 zł (sic!).

Pomijając fakt, iż kolega Dawid nosi się z zamiarem złamania regulaminu serwisu ProxyMarket.pl, co wiąże się z konsekwencją usunięcia takiego konta i permanentnym banem na usługi serwisu, pragnę zwrócić uwagę na godną politowania treść ogłoszenia. Żeby jeszcze proponował zakup pakietu Medium/120, to bym zrozumiał, ale Mini/20??!! W dodatku zupełnie się z tym nie kryje... Jednocześnie zastanawia mnie czemu nie zaproponował zakupu dwóm innym osobom, zamiast jednej - miałby wtedy 12 zł w kieszeni. Witki opadają!

Jak ktoś dobrze to ujął, szkoda gadać, gdy za taką kasę ludzie robią z siebie dziadów...

Zatem reasumując, pragnę ostrzec wszystkich którzy mają taki zamiar, iż wraz z jego wykryciem następuje natychmiastowa likwidacja konta, bez zwrotu pieniędzy. Jednocześnie skłania mnie to do dokonania pewnych zmian w serwisie ponieważ nie jest to odosobniony przypadek.

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Inspiracją do dzisiejszego wpisu stało się ogłoszenie użytkownika forum Dawidek: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...p;#entry1034925, w którym to poszukuje osoby chętnej do współdzielonego zakupu pakietu Mini/20, co pozwoli każdej z osób zaoszczędzić 9 zł (sic!).

Pomijając fakt, iż kolega Dawid nosi się z zamiarem złamania regulaminu serwisu ProxyMarket.pl, co wiąże się z konsekwencją usunięcia takiego konta i permanentnym banem na usługi serwisu, pragnę zwrócić uwagę na godną politowania treść ogłoszenia. Żeby jeszcze proponował zakup pakietu Medium/120, to bym zrozumiał, ale Mini/20??!! W dodatku zupełnie się z tym nie kryje... Jednocześnie zastanawia mnie czemu nie zaproponował zakupu dwóm innym osobom, zamiast jednej - miałby wtedy 12 zł w kieszeni. Witki opadają!

Jak ktoś dobrze to ujął, szkoda gadać, gdy za taką kasę ludzie robią z siebie dziadów...

Zatem reasumując, pragnę ostrzec wszystkich którzy mają taki zamiar, iż wraz z jego wykryciem następuje natychmiastowa likwidacja konta, bez zwrotu pieniędzy. Jednocześnie skłania mnie to do dokonania pewnych zmian w serwisie ponieważ nie jest to odosobniony przypadek.

Pozdrawiam.

Widziałem to ogłoszenie, taka oszczędność przyprawiła mnie o mówiąc delikatnie uśmiech (politowania). Ludzkie skąpstwo nie zna granic. Szczególnie zastanawia mnie do czego ten użytkownik potrzebuje proxy, bo zwykle używane są do różnych narzędzi SEO, kosztujących chociaż tą stówę. Może odsprzedaje je dalej? :)

Zbiór kilku dobrych katalogów! katalogi.bazeus.pl, różne IP, różne DNSy... Obecnie wszystkie znów darmowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności