Skocz do zawartości

[startup] ProxyMarket.pl - szybkie proxy


Rekomendowane odpowiedzi

BTW uprzejmości, cierpliwości i dobrej roboty niejeden by sie tutaj mógł od Ciebie nauczyć.

Dziękuję bardzo, Darek1970 za miłe słowa.

już wiem poco się pojawił pakiet za 9,99, bo 9,99 zł tak łatwo na 2 się nie dzieli :)

Dobre :)

No cóż, z ciężkim bólem serca i kieszeni, ale ja zostaję

Bardzo się z tego cieszę :)

Jeżeli chodzi o najtańsze pakiety, było sprawdzanie i podmiana chyba jak dobrze pamietam co 6 lub 8 godz., a w nowej ofercie jak widzę 24 godz. Czy te np. 10 proxy przeżyje tyle czasu?... raczej chyba nie.

novum, rozróżnić należy system rotacji od podmiany niedziałających proxy. Rotacja jest niezależna od tego czy jakieś proxy przestało działać, jest to niejako odświeżenie listy i wcale nie musi polegać na wymianie całego pakietu, z 10 proxy wymienionych może być np 2. Wszystko odbywa się losowo.

Jeżeli martwisz się o przetrwanie jakiegoś proxy, to myślę, iż na wyrost ponieważ podmiana niedziałających lub zbanowanych cały czas jest aktywna. Zatem w chwili gdy jakieś proxy padnie lub jest niezdatne do dalszego wykorzystywania, zostaje wymienione na działające. Dzięki temu powinieneś mieć cały czas działające proxy.

Pomyślę jeszcze jednak nad zmniejszeniem czasu rotacji proxy...

30 sztuk to dla mnie już za duży wydatek na sam tylko monitoring

W tym celu wprowadzony został pakiet Mini/10 z API, który winien spokojnie wypełnić swoją rolę, jeżeli chodzi o monitoring pozycji słów kluczowych. Dodam, iż opcja ta została wprowadzona dzisiaj dzięki sugestii Łukasza, autora Stat4Seo. Sprawdzając poprzez jego skrypt za pomocą prosiaków z ProxyMarket w zupełności taka ilość wystarczy do monitorowania kilkuset fraz.

Nadmienię również, iż na życzenie kilku klientów wprowadzone zostały również pakiety 30 i 60 proxy bez API.

Edytowane przez makauer

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Kupiłem paczuszkę 30 proxy i wszystko ładnie śmiga

Bardzo się cieszę Patryk. Dzięki za zakup.

Pozdrawiam.

Jednocześnie pragnę Państwa poinformować, iż w dniu dzisiejszym mogą pojawić się problemy z dostępnością serwisu z uwagi na jego przenosiny. Mam nadzieję, iż nie zdezorganizuje to za bardzo Państwa prac :zeby:

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne proxy pod harverest. Fakt podrożało, ale pod gogla lepsze trudno znaleźć(stosunek banowanie proxy/cena 10 punktów, bardzo długa żywotność).

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj kończymy prace związane z przenosinami i niestety pojawiły się problemy w łączności z bazami. Dlatego występuje ta przerwa. Mam nadzieję, że za chwil kilka się z tym uporamy :)

Najmocniej przepraszam za powstałe problemy z łącznością.

Pozdrawiam.

PS.

Uspokoję również, iż nie ma to związku z żadną ingerencją stron trzecich ;)

Edytowane przez makauer

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Super, sa powiadomienia okonczacym sie pakiecie!

Wysyłamy je dzień przed zakończeniem daty ważności pakietu.

Jeżeli ktoś chciałby przedłużyć pakiet, a nie miał w danym dniu możliwości zapłaty i nie chce stracić dostępu do prosiaków, śmiało może pisać na naszego maila.

To samo tyczy się osób, które chciałyby zakupić pakiety na dłuższy okres czasu - prosimy o kontakt na maila (nie wstawiam tych pakietów jako dostępnych do wykupienia, aby nie generować nieprzyzwoicie długiej listy).

Zniżki przy pakietach długoterminowych, które zaczną obowiązywać od 01.06.2012 r.:

  • 2-4 miesięce - 10% zniżki
  • 5-8 miesięcy - 15% zniżki
  • 9-12 miesięcy - 20% zniżki

Niezależnie od powyższej informacji rozesłany zostanie do wszystkich klientów mailing oraz zamieszczę stosowne dane na stronie.

ech.. drożejecie z miesiąca na miesiąc. a może opcja 20 proxy na 30 dni za 25 zł?

No nie przesadzajmy :). Podwyżka jak do tej pory była jedna i więcej już nie będzie. Tak jak napisałem wcześniej, w tym momencie osiągnięty został pułap cen, który miał być docelowo. Ponieważ jednak człowiek cały czas się rozwija (serwisy również :D) zatem jest możliwość, iż pewne działania ulegną usprawnieniu, a to pozwoli na uzyskanie rezerw finansowych, co w przyszłości może zaowocować jedynie zniżką. Żadnych podwyżek już nie będzie.

Mogę Was jedynie zapewnić, iż mnie też zależy na osiągnięciu ceny, która zadowoli klientów, gdyż wówczas mogę liczyć na większą sprzedaż :)

Póki co jednak widzę, iż sporo osób tęskni za poprzednim układem pakietów Mini, tzn. 20/40/60. Wobec powyższego mam pytanie do bezpośrednio zainteresowanych, czy przywrócić pierwotny podział pakietów Mini, czy zostawić tak jak jest? A może przywrócić, ale i pozostawić Mini/10?

mweb.com.pl co do Twojej propozycji to zapraszam do kontaktu na maila - jednocześnie możesz tutaj wyrazić swoją opinię n/t przywrócenia "starego ładu" ;)

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności