Skocz do zawartości

[startup] ProxyMarket.pl - szybkie proxy


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zmianę tej grafiki

Myślę, że w obecnej sytuacji grafika najmniej przeszkadza użytkownikom. Jednak fakt, iż nie jest ona eksponatem wystawowym. Z pewnością zostanie zastąpiona czymś bardziej stosownym, ale to z całą pewnością nie rano ;)

Makauer - 3mam kciuki! Niech wszystkie porty będą z Tobą :)

Dzięki, art3x.

od jakiegoś czasu obserwuję tendencję spadkową liczby proksiaków na liście wynikowej. Jak żyć? :(

Google zaczęło znacznie szybciej banować proxy

Dokładnie Panowie. Niemiłosiernie dużo i szybko sypie się banów.

zajechali proxiemarket łobuzy :-)

Raczej można to uznać za zemstę Wielkiego G. ;)

Teraz co do samej sytuacji. Widzę blade światło. Sytuacja się poprawia i wydaje mi się, iż jest szansa na odzyskanie pełnej stabilności serwisu. Nie chcę jednak chwalić dnia przed...

W tym miejscu chciałbym bardzo mocno podziękować Łukaszowi - autorowi oprogramowania Stat4Seo, dzięki działaniom, którego w wydatny sposób udało się powstrzymać trwającą masakrę prosiaków.

Podziękowania należą się również Mionowi, który niezwłocznie przybył mi na ratunek.

Na koniec chciałbym podziękować także użytkownikom za cierpliwość i zrozumienie. Otrzymałem wiele wyrazów wsparcia i trafiła się nawet jedna propozycja pomocy. Bardzo mi miło z tego powodu.

Najważniejsze jednak teraz jest jak najszybsze dokończenie działań naprawczych. Myślę, że jutro przedstawię więcej konkretów. Już teraz wiadomo, iż trzeba będzie dokonać pewnych zmian, które są konieczne dla utrzymania prawidłowego działania usług. Wobec tak masowego banowania proxy niezbędne będzie kontrolowanie ilość wykupionych pakietów - w myśl zasady "jakość, a nie ilość". Pierwszeństwo w dostępie do nowych pakietów będą mieli stali klienci. Co do detali, to powinny się pojawić one jutro.

Póki co działamy dalej...

Do usłyszenia...

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poniżej zamieszczam treść maila, który został wysłany do wszystkich użytkowników (na wypadek, gdyby do kogoś nie dotarł):

Witam.

Na wstępie chciałbym jeszcze raz najmocniej przeprosić wszystkich tych, którzy w ostatnim czasie doświadczyli pewnych problemów z działaniem proxy.

Główną przyczyną zaistnienia kłopotów, a dokładniej bardzo szybkiego banowania serwerów proxy okazały się zmiany wprowadzone w tym względzie przez google. Były też i inne okoliczności, które przyczyniały się do "zażynania" prosiaków.

Z większością problemów już się uporaliśmy, co zaowocowało normalną pracą systemu w dniu dzisiejszym tj. w czwartek. Niestety na zmiany wprowadzone przez google za dużo już poradzić nie możemy, one są niezależne od nas i jedyną radą jest dostosować się do zaistniałej sytuacji.

W tym też celu podjęte zostały decyzje o całkowitym wstrzymaniu sprzedaży, na chwilę obecną, do końca tygodnia. Przez ten czas spokojnie będziemy obserwować działanie proxy, co pozwoli nam ocenić szanse na dalsze funkcjonowanie serwisu w obecnej postaci.

Przyznam, że po ciężkich kilku dniach, dzisiaj jestem nawet umiarkowanym optymistą. Z całą pewnością na dzień dzisiejszy nie jest możliwe działanie ProxyMarket na taką skalę, jak miało to miejsce wcześniej.

Dlatego też z chwilą wznowienia sprzedaży, wstępnie od poniedziałku, pierwszeństwo zakupu będą mieli użytkownicy, którzy wykupili wcześniej przynajmniej 4 pakiety miesięczne.

Do momentu wprowadzenia odpowiednich rozwiązań, wyłączone zostaną płatności online, a zapotrzebowanie na wykupienie pakietu trzeba będzie zgłaszać drogą mailową.

Możliwe również, iż co jakiś czas będą udostępniane wybrane pakiety do zakupu poprzez stronę nie tylko dla stałych klientów.

Sytuacja taka będzie trwała do momentu, aż uznamy, iż bez szkody dla użytkowników będzie można wznowić otwartą sprzedaż.

W planach jest również wprowadzenie kilku zmian w samym serwisie, jak również zasad jego funkcjonowania. Jednak to jeszcze podlega rozważaniom i w tym momencie nic konkretnego nie zostało, ponad to co napisałem powyżej, ustalone.

Ceny póki co pozostają bez zmian.

Wydaje mi się, iż najgorsze mamy za sobą, jednak cały czas trzeba być czujnym, bo w końcu życie i google jest nieprzewidywalne.

Na koniec chciałem podziękować wszystkim użytkownikom za okazaną cierpliwość, a szczególnie tym którzy wsparli nas dobrym słowem.

Mam nadzieję, iż nie zawiedziemy Waszych oczekiwań i będziemy mogli świadczyć usługi na najwyższym poziomie jeszcze przez długie lata.

Z poważaniem

ProxyMarket.pl

Trzymamy kciuki za ProxyMarket i Wasze prosiaki :)

Dzięki, Łukasz.

Pomyśl nad wprowadzeniem pakietu, działające proxy ale zbanowane w Google.

Temat jest już opracowywany ;)

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miło mi zakomunikować, iż sytuacja została w pełni opanowana. Jednocześnie wierzę, iż podobne zdarzenie już się nie powtórzy (chociaż to w dużej mierze zależy od pkt G ;))

Jednocześnie chciałbym poinformować o już bliskim terminie wprowadzenia nowej opcji pakietów w ProxyMarket (to jest również pośrednio odpowiedź dla Was Panowie: Er! i dziki_rysio_997).

Szczegóły już niedługo.

Jak już wspomniałem w ostatnim mailu do użytkowników, sprzedaż zostanie wznowiona w poniedziałek z pierwszeństwem dla stałych klientów. Tym samym przepraszam wszystkie pozostałe osoby, jednak mam nadzieję, iż to zrozumieją. Decyzja jest pokierowana dobrem osób, które w dużej mierze przyczyniły się do rozwoju i utrzymania ProxyMarket.

Mam równiez nadzieję, iż nie będzie przeszkód, aby za pewien czas wznowić stałą i otwartą sprzedaż :)

Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z przyjemnością informuję, iż pełna sprzedaż (otwarta dla wszystkich i poprzez płatności online) zostałą wznowiona.

czy zamierzacie wprowadzić pakiety dla osób, które nie będą wykorzystywać proxy w G.

Jak już wcześniej pisałem, niedługo takie pakiety zostaną wprowadzone do oferty.

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Uruchomiony został nowy system powiadamiania o wygasającym pakiecie. Od tej pory wysyłane będą dwie wiadomości na 36 h i 12 h przed zakończeniem ważności pakietu.

Tym samym mam prośbę, aby osoby, które nie otrzymały informacji o wygasającym pakiecie w oznaczonym czasie, przesłały zgłoszenie na bok@proxymarket.pl

Jednocześnie informuję, iż prace dotyczące wprowadzenia pakietów proxy bez ograniczenia do działania pod google, a zwłaszcza z podziałem na stopień anonimowowści dobiegają powoli do końca i już niedługo zostaną one wprowadzone do sprzedaży.

Gratuluje Panie @makauer życzę owocnej sprzedaży

Dziękuję tomek_25.

Pozdrawiam serdecznie.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

W związku z częstymi zapytaniami o pakiety zniedziałającymi w google proxy, ale z podziałem na stopień anonimowości oraz z faktem, iż wprowadzenie tychże pakietów do sprzedaży nieco się opóźnia (myślę, iż najpóźniej pod koniec miesiąca pojawią się w ofercie ProxyMarket) zapraszam do zapoznania się z próbką tego co będzie można w tych pakietach znaleźć.

Każdy kto posiada aktywny pakiet proxy z API będzie mógł skorzystać z darmowego dostępu do 50 proxy wysoce anonimowych lub 100 proxy anonimowych lub 150 mieszanych - transparentnych z anonimowymi. Dostęp aktywny będzie do czasu wygaśnięcia posiadanego pakietu z API lub wprowadzenia do sprzedaży nowych pakietów.

Proxy będzie można pobierać z trzech linków:

  1. https://www.proxymarket.pl/api/getanonimos/-APIKEY-/jakie/highanonymity/ - dla 50 proxy wysoce anonimowych (ukrywają fakt bycia proxy i nasze IP)
  2. https://www.proxymarket.pl/api/getanonimos/-APIKEY-/jakie/anonymity/ - dla 100 proxy anonimowych (ukrywają nasze IP, ale wiadomo, że połączenie realizuje proxy)
  3. https://www.proxymarket.pl/api/getanonimos/-APIKEY-/ - dla 150 mieszanych - transparentnych (nie ukrywają faktu bycia proxy i nie ukrywają naszego IP) oraz anonimowych - przewaga transparentnych.

Oczywiście, aby dany link zadziałał należy w miejsce -APIKEY- wkleić swój numer (nie adres url) API.

Prosiaki co jakiś czas będą podmieniane, zatem co do zasady powinny sprawnie działać.

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć udanej zabawy z przeklętymi przez guglacza zwierzątkami (chociaż znajdą się w stadku też i takie, co poszły na układ z WIELKIM G, w aktach zwane TW "Knur" ;) ).

---------------------------------------------------------------------------

Chciałbym również poinformować, iż od jakiegoś czasu istnieje strona z FAQ: https://www.proxymarket.pl/nasza_oferta/faq/

Zachęcam do zapoznania się z informacjami na niej zawartymi.

Jednocześnie proponuję małą zabawę. Każdy kto zaproponuje pytanie, którego nie ma na stronie, a dzięki niemu się na niej znajdzie, otrzyma w gratisie 3 dni do pakietu, który w danej chwili jest aktywny na jego koncie.

Zapraszam do podawania propozycji.

Pozdrawiam.

  • Like 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności