Skocz do zawartości

[startup] ProxyMarket.pl - szybkie proxy


Rekomendowane odpowiedzi

msuma a jak dla mnie to oznacza że jest pula proxy i pula osób co z nich korzystają z wiadomych przyczyn pula proxy nie rośnie, wiec czemu ma rosnąc pula osób co z sytemu korzysta jeśli autor chce zapełnić stabilność usługi i żywotność proxy??? Niema logiki w Twoich wypowiedziach.

Widać że nie wiesz na jakiej zasadzie działają takie systemy, ze piszesz o ich problemach kiedy sam system w tym przypadku niema nic do tego.

Dla tego wszystkie znane mi podobne systemy obecnie stali się dostępne dla ograniczonego grona użytkowników bo pula proxy zmniejsza się w szybkość ich banowania zwiększa się niezależnie jak jest zbudowany system do ich dystrybucji.

to przerzucam się na https://buyproxies.org/
a co ma piernik do wiatraka a w tym przypadku sooksy do publicznych proxy? Edytowane przez MaxPan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oznacza to, że PM cieszy się dużym zainteresowaniem

Cordor, odezwij się do mnie na PW.

problem z systemem, bo takie ograniczenia od 2~3 miesięcy występują regularnie.

Rozumiem, że pod pojęciem "problem z systemem" masz na myśli okoliczność wyłączania rejestracji dla nowych użytkowników? Jeżeli tak, to co ma oznaczać:

Osobiście daję jeszcze jedną szansę PM

dlaczego kosztem stałych klientów?

Bo nie bardzo chwytam sens wypowiedzi.

Jeżeli jednak masz jakiś problem z działaniem proxy, to zapraszam na maila.

Jednoczenie do wszystkich zainteresowanych kwestia rejestracji, najlepszym wyjaśnieniem obecnej sytuacji jest wypowiedz MaxPana. W zasadzie to nic dodać nic ująć.

System sam w sobie nie ma problemów z działaniem, a wszystkie działania, w tym blokada rejestracji nowych użytkowników, sa ukierunkowane na zapewnienie jak najlepszej obsługi dla obecnych klientów.

Kwestia informacji dotyczącej ostatnich zmian w zakresie uprawnionych IP:

Wprowadziliśmy możliwość dopisywania adresów IP w formie zakresu 0-255 dla ostatniego bloku. Ma to umożliwić wygodniejsze korzystanie z API dla osób, które maja zainstalowane skrypty na hostingach rotujących adresami IP. Aby skorzystać z tej opcji adres IP należy dodać w poniższej formie:

192.168.0.*

Pozdrawiam

Zarówno na początku maja jak i na początku lipca miałem problem z zakupem proxy, gdyż formularz zamówienia był zablokowany.

Teraz już nie będzie problemów z zakupem, najwyżej zmieni się cena.

Edytowane przez makauer

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że pod pojęciem "problem z systemem" masz na myśli okoliczność wyłączania rejestracji dla nowych użytkowników?

Dokładnie.

Jeżeli tak, to co ma oznaczać:

msurma, o 25 lipiec 2013 - 12:19, powiedział:

Osobiście daję jeszcze jedną szansę PM

msurma, o 25 lipiec 2013 - 12:44, powiedział:

dlaczego kosztem stałych klientów?

Bo nie bardzo chwytam sens wypowiedzi.

O to, że logując się do systemu na godzinę przed końcem pakietu, dostaję informację, że z zakupów nici. Szczerze, to jestem zadowolony z waszych usług, ale jest kilka niuansów, nad którymi moglibyście popracować. Np. informowanie klientów, którym kończą się pakiety w terminie kiedy zamierzacie wyłączyć możliwość ich zakupu.

ukierunkowane na zapewnienie jak najlepszej obsługi dla obecnych klientów.

Czyli idąc tym torem, w momencie gdy kończy mi się pakiet i chcę go ponownie przedłużyć, przestaję być obecnym klientem?

Proszę nie traktować moich wypowiedzi jako atak, tylko chęć bardziej dokładnego zrozumienia waszej polityki.

Edytowane przez msurma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety polityka działania wiąże się bardzo mocno ze specyfika oferowanego produktu. Sytuacja zmienia sie w świecie proxy bardzo dynamicznie i pewnych rzeczy nie da się przewidzieć, szczególnie, iż stabilność działania systemu nie zależy wyłącznie od nas samych.

Doskonale rozumiem problem braku możliwości zakupu nowego pakietu w chwili gdy system jest w pełni zintegrowany z proxy i brak dostępu do nich powoduje przestoje. Jednak były to sytuacje ekstremalne. W takich tez sytuacjach obecny klient to ten, który ma aktywny pakiet.

Ponieważ teraz sytuacja jest względnie ogarnięta będziemy dążyć do wznowienia rejestracji, a jeżeli to nie będzie mogło nastąpić, to do utrzymania świadczonych usług na odpowiednim poziomie dla wszystkich użytkowników posiadających u nas konto.

Pozdrawiam

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ teraz sytuacja jest względnie ogarnięta będziemy dążyć do wznowienia rejestracji, a jeżeli to nie będzie mogło nastąpić, to do utrzymania świadczonych usług na odpowiednim poziomie dla wszystkich użytkowników posiadających u nas konto.

I tego typu odpowiedź mnie satysfakcjonuje ;) Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest już szef to zapytam, bo post zniknął na poprzednich stronach -

W jaki sposób można ustawić w scrapeboxie by zaciągał on (np.sprawdzając pr) proxy z api proxy marketu? Jest w ogóle taka opcja? Bo się dowiedziałem, ze ultra seo master nie pobiera sprawdzając

zdalnie proxy i nie wiem jakim softem efektywnie testować pr/site.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie umknęło mi Twoje pytanie. SB w podstawowej wersji nie umożliwia automatycznego pobierania proxy. Możliwe, iż płatny dodatek Automator rozwiązuje ten problem. Wejdź na ich stronę i poczytaj o tym dodatku, ewentualnie podążaj kursem zasugerowanym przez kolegę Seo tekst :)

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności