Skocz do zawartości

[startup] ProxyMarket.pl - szybkie proxy


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co można wyczytać w tym poście: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/156261-program-wyszukujacy-w-katalogach-preclach-google-sie-pr/page__st__1215#entry1251455, kolega Mion doda taką opcję do USM. Zatem odrobinę cierpliwości i nie będziesz musiał rozglądac się za innym programem ;)

  • Like 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio proxy z PM działają bardzo źle lub wcale. Screen poniżej - każde proxy daje błędy, po 10 minutach nowe proxy i dalej błędy. Na obecną chwilę to bezużyteczne, pozycje sprawdzają się jedynie dzięki serwerowym proxy.

Edycja: Przyczyną problemu była blokada portów na serwerze. Proxy działają dobrze!

Edytowane przez xradar
  • Like 1

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko przepisywać ręcznie, ale pierwsze z góry samej ciekawości sprawdziłem:

test_proxy08082013.jpg

  • Like 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym więc może być problem? Stat4SEO mam w najnowszej wersji 7.3

Nie wiem jak system Stat4SEO weryfikuje i wykonuje żądanie po przez proxy, więc nie jestem wstanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Mogę tylko powiedzieć że te jedno in statu nascendi wykonało poprawne zadanie HTTP i zwróciło wynik zapytania do Google

Zróbmy tak:

xradar - Prześlij mi listę tych co nie działały na PM lub email: systemy.internetowe@gmail.com sprawdzę resztę co słychać czy teraz działają , bo nie lubię ręcznie przepisywać :pisze:

Edytowane przez Mion

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio proxy z PM działają bardzo źle lub wcale. Screen poniżej - każde proxy daje błędy, po 10 minutach nowe proxy i dalej błędy. Na obecną chwilę to bezużyteczne, pozycje sprawdzają się jedynie dzięki serwerowym proxy.

Xradar, powiedz mi, jak ja mam na Twój wpis zareagować? Nie wysłałeś na maila żadnego zgłoszenia o dotykających Cię problemach z działaniem proxy. Wystąpiłeś za to na forum wklejając obrazek, odsądzając od czci i wiary nasze proxy, a nie podałeś nawet swojego loginu. Zatem jak mam się do Twojej wypowiedzi ustosunkować?

Aby uczynić zadość słusznej sprawie jaką jest obrona przed niesłusznymi oskarżeniami ;) zamieszczam poniżej zrzut z weryfikacji pozostałych 4 proxy:

xadar_wer.JPG

Jak widać wszystkie proxy działają prawidłowo :)

Pozdrawiam

W czym więc może być problem? Stat4SEO mam w najnowszej wersji 7.3

Problemem mogą być np. blokady portów na hostingu. Być może złe ustawienia skryptu. Proponowałbym zwrócić się do obsługi S4S (tylko raczej mailowo ;)).

Jako, iż nie oferujemy dedyków Kimsufi, obsługę klienta praktykujemy poprzez zgłoszenia mailowe, a nie forum ;) Szybciej to, a i wygodniej.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proxy nie działają ponieważ nie są w pełni anonimowe i google banuje po IP serwera. W tym momencie większość proxy jest bezużyteczna. Używanie proxy z routerów MikroTik-a jest aktualnie bez sensu.

@stat4seo - sprawdź poziom anonimowości proxy a zrozumiesz w czym rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxy nie działają ponieważ nie są w pełni anonimowe i google banuje po IP serwera
Przetestuj w praktyce zanim napiszesz bzdury jakie piszesz :crazy:

Powiem tyle, że gdyby faktycznie tak było to przy harvesterowaniu byśmy już po krótkim czasie mieli bana i blokadę naszego IP, a tak się na szczecie jeszcze NIE DZIEJE .... To wszystko na ten temat.

  • Like 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój poziom jest żenujący.

To co piszę opieram na faktach i niezliczonych testach praktycznych nie tylko empirycznych.

Z podanych IP 2 na 5 nie są anonimowe a resztą równie dobrze może być zajechana - za mała próbka.

Ale co w związku z TYM. Wiesz w ogóle czego tyczy ten cały topić . <pytania retoryczne> Panie na poziomie :boje_sie:

--

Proszę bardzo ustosunkuj się do tego co napisałem o harvestowaniu za pomocą transparentnych proxy - chętnie poczytam i mam nadziej, że czegoś się nauczę od ciebie kolego na poziomie.

Edytowane przez Mion

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxy z Proxymarket.pl bardzo dobrze sprawują się przy sprawdzaniu pozycji we współpracy z naszą aplikację. Oczywiście nie jest to odpowiednie rozwiązanie przy kilku tysiącach fraz, bo wtedy te proxy są zbyt wolne, ale do 1000-1500 fraz można spokojnie ich używać w połączeniu ze Stat4Seo :)

  • Like 2

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że przyczyną problemu była blokada portów na serwerze, na których działały proxy. Po odblokowaniu najczęściej powtarząjcych się portów, sprawdzanie przez proxy działa i w większości rozwiązało to problem.

Nie przypuszczałem, że może być to przyczyną, ponieważ bez wprowadzania zmian przeze mnie, proxy po prostu przestały działać. Winnym okazał się jednak hosting, nie proxymarket.pl

stat4seo, mion, makauer - dzięki za pomoc w rozwiązaniu problemu. Poprzedni wpis wyedytowałem z wyjaśnieniem.

  • Like 2

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności