Skocz do zawartości

[startup] ProxyMarket.pl - szybkie proxy


Rekomendowane odpowiedzi

Twoje testy tutaj nic nie znaczą ponieważ jesteś stroną która czerpie z tego zyski.
Kolejny raz jesteś w błędzie :crazy:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na prosiakach z proxymarketu harvestuję z prędkością około 50-60k linków na minutę. Nie jest to na pewno demon i maksymalna prędkość kogokolwiek, kto z harvestu żyje lub ma większe wymagania, ale twierdzenie że proxy padają jak muchy lub nic się nie da z nimi zrobić to chyba lekka przeginka.

Edytowane przez MKucinski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxy nie działają ponieważ nie są w pełni anonimowe i google banuje po IP serwera.

Tu otworzyłem szeroko oczy... - Rety, ale Ci Klienci są święci. Nie dość, że im proxy pod Stat4Seo nie działają, to jeszcze nadal je kupują. DZIĘKUJĘ! ;)

Z podanych IP 2 na 5 nie są anonimowe a resztą równie dobrze może być zajechana - za mała próbka.

Tu zacząłem się szeroko uśmiechać... - Sens i związek żaden, ale fajna składnia.

Twoje testy tutaj nic nie znaczą ponieważ jesteś stroną która czerpie z tego zyski.

Tu otworzyłem szeroko buzię... - Rany, to Mion na lewo proxy sprzedaje??!! (Mion, musimy pogadać!)

ProxyMarket było dobre ale przed zmianami w google, aktualnie do harvestowania nie nadaje się - proxy padają jak muchy.

A tutaj dam Ci szansę się obronić, bo głowę dam sobie uciąć (nie pytając nawet jakie testy przeprowadziłeś), że tego:

Proxy nie działają ponieważ nie są w pełni anonimowe i google banuje po IP serwera.

w żaden sposób nie obronisz. Chociaż i w tym przypadku za dużych szans Ci nie daję :(

Dlatego pozwolę sobie zadać pytania:

  1. O jakie zmiany w google chodzi?
  2. Kiedy miały one miejsce?
  3. Na czym polegały?
  4. Mówisz "padają jak muchy", tzn. jak szybko? (Swoją drogą mucha żyje ok. 4 tyg., a to nawet całkiem niezły wynik jak na proxy: https://demotywatory.pl/46032/Mucha-zyje-ok-4-tygodni)

Oczywiście wszystko co napisałem powyżej wynika bezpośrednio z faktu, iż proxymarket.pl jest źródłem zysku dla Seosfery i dziwnym byłoby, gdybym nie reagował na takie żarliwe i mało wiarygodne osądy.

Chociaż każdy ma prawo do swojej opinii, żeby nie wiem jak mało rozważna ona była...

A na koniec, DanielBurchardt, taka mała przestroga przed zbyt pochopnym określaniem poziomu swojego adwersarza ponieważ okazać się może, że jeszcze długo przyjdzie Ci równać do niego. Chyba najlepszym rozwiązaniem jest "ośmieszać" rozmówcę trafionymi argumentami.

Okazało się, że przyczyną problemu była blokada portów na serwerze, na których działały proxy.

Xadar, dziękuję za informację.

Jednocześnie proszę, aby o wszelkich problemach z działaniem z proxy informować drogą mailową.

Pozdrawiam

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skoro osoba sprzedająca proxy nie orientuje się w tematyce zmian w google to raczej nie mam więcej pytań.

Ciężko abym nie miał nic do powiedzenia skoro używałem proxymarket przez dość długi okres czasu, poza tym mój staż na forum powinien dać Ci do myślenia, że nie rozmawiasz z początkującym.

Tu otworzyłem szeroko buzię... - Rany, to Mion na lewo proxy sprzedaje??!! (Mion, musimy pogadać!)

Nie da się nie zauważyć iż Mion jest bardzo z Tobą powiązany. Domyślam się, że on go stworzył i jego luki.

A na koniec, DanielBurchardt, taka mała przestroga przed zbyt pochopnym określaniem poziomu swojego adwersarza ponieważ okazać się może, że jeszcze długo przyjdzie Ci równać do niego. Chyba najlepszym rozwiązaniem jest "ośmieszać" rozmówcę trafionymi argumentami.

Vice versa.

Nie zamierzam się już nadal wypowiadać w tym temacie ponieważ widzę iż nie ma to żadnego sensu.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez DanielBurchardt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem skoro nie masz żadnych argumentów dla poparcia poniższych tez:

Proxy nie działają ponieważ nie są w pełni anonimowe i google banuje po IP serwera. W tym momencie większość proxy jest bezużyteczna.

ProxyMarket było dobre ale przed zmianami w google, aktualnie do harvestowania nie nadaje się - proxy padają jak muchy.

to z łaski swojej postaraj się powstrzymać od ferowania tego rodzaju sądów. Chyba, że celowo i złośliwie wypisujesz takie banialuki.

Nie zamierzam się już nadal wypowiadać w tym temacie

Dziękuję :)

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Msurma, przyznam, iż nie zaobserwowałem żadnych przestojów w działaniu systemu, a i też nie grzebaliśmy w systemie. Możliwe, że serwer przydusiło, ale z tym zbyt częstym wywoływaniem, to już jest dziwne. Jak sytuacja się powtórzy to daj znać, ale nie tu, a na maila i najlepiej jak najszybciej po zaobserwowaniu problemów.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość zrobienia logów z informacjami jakie IP ostatnio próbowało połączyć się do API? I czy uzyskało dostęp do proxy, czy nie..

Pozycjonowanie stron firmowych więcej na www.nowapozycja.pl

Domeny pod zaplecze praktycznedomeny.pl z ruchem niezlyadres.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość zrobienia logów z informacjami jakie IP ostatnio próbowało połączyć się do API?

Tego rodzaju informacje będą za jakiś czas dostępne w panelu użytkownika.

rejestracja ciągle jest zablokowana.

O wznowieniu rejestracji będzie informować na forum.

Pozdrawiam

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już miałem się skarżyć na proxymarket lub stat4seo..

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności