Skocz do zawartości

[startup] ProxyMarket.pl - szybkie proxy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poniżej chciałbym przekazać Państwu kilka informacji dotyczących nowych opcji, które pojawiły się w naszym serwisie.

1. Rachunki

Chciałbym przypomnieć wszystkim użytkownikom, którzy za zakupione proxy chcą otrzymywać rachunki, aby wprowadzili stosowne dane w: Panel konta -> Rachunki -> Twoje dane

Skorzystanie z płatności online (poprzez Transferuj.pl) powoduje automatyczne wystawienie rachunku do 30 min od zaksięgowania wpłaty. Rachunek zostanie wystawiony nawet jeżeli dane zostaną wprowadzone po dokonaniu zakupu, o ile jednak nastąpi to w tym samym miesiącu, w którym dokonany został dany zakup.

Jeżeli dane do rachunku zostały wprowadzone w miesiącu następnym prosimy o kontakt z bok@proxymarket.pl w celu poinformowania o chęci otrzymania rachunku za zakup z poprzedniego miesiąca. Rachunki można otrzymać za płatności wykonane do 3 m-cy wstecz.

Wszystkie rachunki dostępne będą z poziomu Panelu konta. Przy automatycznym wystawianiu rachunków, możliwe jest również otrzymanie rachunku na e-mail. W tym celu należy zaznaczyć odpowiednia opcję (Zaznacz jeśli chcesz otrzymać rachunek na e-mail.) w: Panel konta -> Rachunki -> Twoje dane

Domyślnie rachunki wysyłane są na e-mail podany przy rejestracji, ale można w polu poniżej podać dowolny, inny adres e-mail.

2. Pakiety anonimowe

Szereg pytań dotyczy liczby dostępnych proxy w Pakietach Anonimowych. Chciałbym poinformować, iż ich liczba jest dynamiczna i nie została określana dolna, ani górna granica dostępnych proxy. Średnia ilość dostępnych proxy z danego dnia, na przestrzeni ostatnich 30 dni, podana jest na stronie statystyk: https://www.proxymarket.pl/nasza_oferta/statystyki_proxy/ - ostatni wykres.

Anonimowość proxy określana jest przez skrypt PHP, a częstotliwość weryfikacji każdego proxy nie przekracza 10 min. Również w Pakietach Anonimowych jest stała podmiana niedziałających proxy.

3. Większa liczba pakietów miesięcznych na koncie

Na jednym koncie można posiadać wyłącznie po jednym aktywnym pakiecie miesięcznym z danego rodzaju np. 1 x Pakiet Google i 1 x Pakiet Anonimowy.

Pakiety się nie sumują i nie przedłużają ważności konta. Wcześniejszy zakup drugiego pakietu z tego samego rodzaju powoduje, iż może on zostać włączony w dowolnie wybranym przez użytkownika momencie (wówczas przestaje być aktywny stary pakiet) bądź pozostać w trybie oczekującym, który oznacza jego automatyczną aktywację na 2 godziny przed wygaśnięciem starego.

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, iż ta captcha nie jest aż tak obrzydliwa, wygląda całkiem ładnie i jest utrzymana w patriotycznym klimacie ;)

Oczywiście rozumiem, że nie ułatwia życia, ale umówmy się, że przy API i specyfice serwisu, to captcha wpisywana jest raz na ruski (sorki Max ;)) rok.

Koniec końców temat był już poruszany wielokrotnie, jednak i tym razem informuję, iż w najbliższym czasie sposób logowania nie ulegnie zmianie.

Pozdrawiam.

  • Like 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wprowadzona została nowa opcja, która powinna okazać się całkiem użyteczna i zagwarantować większą stabilność usługi. Póki co, jest to wersja BETA. Dotyczy ona możliwości swobodniejszego wywoływania API, dzięki zastosowaniu cache dla proxy pobieranych przez API. W Panelu konta można znaleźć nowy adres API nazwany ProxymarketCache.

Co nam daje przedmiotowa usługa:

  • pozbywamy się komunikatu o zbyt częstym wywołaniu API. Zamiast niego wyświetla się proxy, które przy pierwszym wywołaniu zostają zapisane do cache i będą wyświetlane przy każdej próbie wywołania przed upływem oznaczonego dla danego pakietu czasu np. 120 sekund.
  • możliwość wyświetlania proxy w dowolnym momencie
  • zapewnienie większej stabilności usługi - za każdym razem proxy zostaną wyświetlone i to niezależnie od dostępności serwera bazowego
  • dwa API, które można używać równolegle. Jeżeli jedno API nie zadziała, do wykorzystania mamy drugie - inna lokalizacja serwera

W Panelu konta wyświetlane są również statystyki pobrań dla danego API, co pozwala na sprawowanie pewnej kontroli nad procesem pobierania proxy.

Ciekawostką są również komunikaty dodane w nagłówku HTTP, informujące o statusie danego wyświetlenia:

czy proxy zostały pobrane z bazy:

cache.JPG

czy też wyświetlone z cache (wraz z informacją ile pozostało czasu do ponownego pobrania z bazy):

cache2.JPG

Mam nadzieję, iż nowa funkcja przypadnie Wam do gustu.

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety od godziny leży serwer. Obsługa techniczna już dawno została powiadomiona i cały czas pracuja nad rozwiazaniem problemu.

Osoby, które korzystaja z cache API moga nadal działać na proxy, ale tych, które zostały pobrane za ostatnim razem przed awaria. Jednak zawsze jest to jakiaś pomoc.

--------------

Już działa.

Edytowane przez makauer

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Po cichu i bez zapowiedzi przeprowadzona została akcja promocyjna, dzięki której 40 losowo wybranych transakcji płatniczych z mijającego miesiąca zostało zwróconych do ich autorów.

Mam nadzieję, iż ta niespodzianka uprzyjemni pożegnanie Starego i powitanie Nowego Roku :)

Korzystając z okazji życzę wszystkim świetnej zabawy w sylwestrową noc, a potem już wyłącznie samych miłych doznań przez cały 2014 rok.

  • Like 3

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozumiem.

Nie wiem tylko czemu najpierw nie zgłosiłeś tego na BOK?

Taki post w niczym nikomu nie pomoże, ani niczego nie wyjaśni. Dlaczego? Otóż nie podałeś żadnych konkretnych informacji:

- jaki masz login

- jakie proxy kupiłeś

- do czego próbowałeś je wykorzystać

- czym weryfikowałeś ich przydatność

- kiedy je kupiłeś

Zatem w żaden sposób nie mogę zweryfikować podawanych przez Ciebie informacji.

Równie dobrze zachowując Twoją konwencję mogę odpisać: "Nieprawda. Wszystkie proxy działały poprawnie i były bardzo szybkie." ;)

Skontaktuj się mailowo z BOK-iem, aby wszystko miało ręce i nogi.

Pozdrawiam

===================================================== Edyta

Ponieważ nie mam od Ciebie żadnych informacji postanowiłem samemu je zdobyć.

Udało mi się zlokalizować Twój login i zakup (20:18 dzisiaj, a raczej wczoraj - przekroczyliśmy już północ;)). Zakupiłeś pakiet 50 proxy L1. Wykonałem ich weryfikację, która wykazała działających 33 sztuki i zaledwie kilka z nich miała czas odpowiedzi >5sek.

Aby nie być gołosłownym, poniżej zamieszczam obrazek (do Ciebie na maila zostanie wysłana pełna wersja obrazka, bez wycięć):

TheMatthew173_wer_pio.jpg

Wniosek jaki się nasuwa, to kupiłeś pakiet proxy anonimowych i próbowałeś wykorzystać je w pracy z wyszukiwarką google, a nie takie jest ich przeznaczenie. Do tego służą pakiety pod Google.

Kolejny raz proszę, aby wszelkie problemy zgłaszać na maila. Zaoszczędzi to sporo czasu nam wszystkim (również czytającym te posty).

Pozdrawiam nr 2 ;)

Edytowane przez makauer
  • Like 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności