Skocz do zawartości

[startup] ProxyMarket.pl - szybkie proxy


Rekomendowane odpowiedzi

Stanleyek proszę o info na PW odnośnie terminu włączenia pakietu.

Również Kukis postanowił przekazać swoją nagrodę na ręce bardziej spragnionych tego osób. Podziękowania należą się zwłaszcza, iż jest to pakiet Medium/150 z API 30 dni. Postawił jednak jeden warunek, iż zgłosić się po niego może osoba, która w typerze uzyskała przynajmniej 15 punktów.

Kto pierwszy ten lepszy!

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

W związku z ukazaniem się nowego modułu do kapitalnego programu Miona - UltraSEOMaster przygotowana została PROMOCJA dla wszystkich (przyszłych i obecnych) klientów ProxyMarket.pl.

Warunki dla nowych klientów ProxyMarket.pl:

- każda osoba, która do tej pory nie wykupiła żadnego miesięcznego pakietu proxy (mogła wcześniej nabyć pakiet/y jednorazowy/e), a nabyła program Ultra SEO Master, po przesłaniu zrzutu ekranu belki programu z aktywacją i zarejestrowaniu się w serwisie ProxyMarket.pl (w mailu - bok@proxymarket.pl - należy również podać swój nick z serwisu) otrzyma na 14 dni pakiet Mini/60 z API

Warunki dla obecnych klientów ProxyMarket.pl:

- każdy obecny klient, który zakupił program Ultra SEO Master, po przesłaniu zrzutu ekranu belki programu z aktywacją i podaniu nick z serwisu może wybrać jedną z trzech opcji:

  • przedłużenie obecnego pakietu proxy o 14 dni
  • przedłużenie następnego pakietu proxy o 14 dni
  • dodanie API do końca obecnego pakietu proxy i całego następnego

Prosiaki z ProxyMarket.pl idealnie nadają się do współpracy z programem Miona, zwłaszcza z jego modułami: Google Harvester oraz masowym sprawdzaniem SITE i PR.

Jak już wspomniałem w temacie o Scrapebox-ie program Miona w wielu analogicznych funkcjach sprawuje się lepiej niż SB. Myślę, że powyższa promocja pozwoli wielu użytkownikom się o tym przekonać.

Nie można również zapomnieć o module ProxySEOMaster, który zaimplementowany do UltraSEOMaster idealnie nadaje się do obróbki i testowania wszelakich list proxy.

Zapraszam serdecznie do zakupu programu Ultra SEO Master i skorzystania z PROMOCJI!

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie kupiłem pakiet 10 proxy z Api na próbę.

A SBox i PingSEO Mater (Miona) wskazują że 3 proxy o portach 3128 nie działają i co mam zrobić? czekać 24h?

Mam pytanie do ludzi, którzy korzystają z Free Monitor for Google.

Czy tych proxy można używać z tym programem?

Ale w tym programie możesz tylko podać jedno proxy (chyba że sie myle) więc nie opłaca się sprawdzać przez jedno i dokonywać zakupu specjalnie dla niego, ja jechałem bez proxy

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

i co mam zrobić? czekać 24h?

W pierwszej kolejności napisać na bok@proxymarket.pl

W tym temacie nie jest realizowana obsługa klienta.

W mailu proszę podać swój nick z serwisu, wkleić swoją listę proxy, dodać zrzut z programu, którym było sprawdzane i podać dla jakiego rodzaju zapytań prowadzona była weryfikacja proxy.

Co 24h dokonuje się rotacja proxy (czyt. losowa podmiana proxy przydzielonych do pakietu), natomiast nieustannie podmieniane są niedziałające proxy (zbanowane lub padnięte, lub ze zbyt dużym czasem odpowiedzi). Zatem jeżeli jakieś proxy faktycznie nie działa to z całą pewnością bardzo szybko zostanie podmienione. Średnio każde proxy sprawdzane jest co 10 min.

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy proxy są podmieniane automatycznie co jakies czas w tych programach? jeżeli działają one cały czas, a nowe proxy jest mozliwe do użycia?

Czy muszę wył. i odświeżyć proxy ręcznie? bo chyba w SBoxie sie nie da, tylko recznie....

PS. pojawiły sie nowe proxy w https://www.proxymarket.pl/konto_usera/

a stare też działąja, to mogę działać na 20 teraz ;)

Edytowane przez zxc999

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy proxy są podmieniane automatycznie co jakies czas w tych programach?

PingSeoMaster ani SB nie pobierają automatycznie proxy z konta, jednak dzięki APi nie jest to też takie mozolne i czasochłonne. Z programów/skryptów, które samodzielnie pobierają nowe proxy wymienić można np. UltraSeoMaster (https://www.forum.optymalizacja.com/topic/156261-program-wyszukujacy-w-katalogach-preclach-google-sie-pr/page__st__345#entry1108667), Stat4Seo (https://www.forum.optymalizacja.com/topic/82427-startupmonitoring-pozycjipanel-klienta-stat4seopl/page__st__210#entry1116257) lub GSA Search Engine Ranker (https://www.forum.optymalizacja.com/topic/156085-gsa-search-engine-ranker-extremely-powerful-linkbuilding-software/page__st__30#entry1112463).

Zapewne są jeszcze jakieś inne, ale te mi przyszły do głowy w pierwszej kolejności.

PS. pojawiły sie nowe proxy w https://www.proxymarket.pl/konto_usera/

a stare też działąja, to mogę działać na 20 teraz

Dokładnie, rotacja pozwala na zwiększenie ilości ogólnie dostępnych działających proxy. Natomiast nieustanna podmiana proxy na koncie pozbywa się niedziałających proxy zastępując je dobrymi.

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Miło mi poinformować, iż przygotowana została nowa PROMOCJA dla wszystkich (przyszłych i obecnych) klientów ProxyMarket.pl, którzy jednocześnie są posiadaczami skryptu SEOCAT.

Warunki dla nowych i obecnych klientów ProxyMarket.pl:

- każda osoba z aktywnym, miesięcznym pakietem proxy od Mini/45 wzwyż, po przesłaniu zrzutu ekranu belki - prawa strona z informacją o licencji - (w mailu - bok@proxymarket.pl - należy również podać swój nick z serwisu ProxyMarket.pl) otrzyma do wykupionego pakietu 14 dni gratis

- każda osoba z aktywnym, miesięcznym pakietem proxy od Mini/10 do Mini/30, po przesłaniu zrzutu ekranu belki - prawa strona z informacją o licencji - (w mailu - bok@proxymarket.pl - należy również podać swój nick z serwisu ProxyMarket.pl) otrzyma do wykupionego pakietu 7 dni gratis

- dotyczy to wyłącznie osób posiadających pakiety z API

Skrypt SEOCAT jest kolejnym oprogramowaniem wykorzystującym API ProxyMarket.pl. Inne programy, to m.in. UltraSeoMaster, Stat4Seo, OmniPing, Scrapebox,GSA Search Engine Ranker i wiele innych.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z PROMOCJI!

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności