Skocz do zawartości

[prośba] o pomoc


Barrackin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nadchodzi czas składania PITów, jeśli ktoś ma ma konkretnego pomysłu na przekazanie 1%, to proszę o przyjrzenie się tej sytuacji.

Chodzi o pomoc pewnej kobiecie (znajoma mojej dziewczyny). Jeszcze dwa lata temu była zupełnie zdrowa, zachorowała na stwardnienie rozsiane, co praktycznie uniemożliwia jej normalne życie i wychowywanie (dwójki) dzieci.

Poniżej liścik wystosowany przez tą panią, pozwoliłem sobie przepisać i zamieścić.

Proszę o pomoc i z góry dzięki.

Witam.

Nazywam się Kamila mam 32 lata jestem matką dla dwójki dzieci (chłopiec lat 9 i dziewczynka lat 6) i żoną. Wszystko zaczęło się dwa lata temu....najpierw chroniczne zmęczenie, zaburzenia widzenia, bardzo częste bóle głowy, chód jak u osoby pijanej. Bagatelizowałam objawy do momentu gdy spadłam ze schodów, wizyta u lekarza neurologa, rezonans magnetyczny, diagnoza STWARDNIENIE ROZSIANE, postać postępująca, lekarz tylko powiedział, że jest to choroba nieuleczalna i można jedynie spowolnić jej bieg. Dla mnie to zabrzmiało jak jakiś wyrok...bo przecież dlaczego ja. W pracy na wiadomość o chorobie z tego współczucia dostałam wypowiedzenie....podobno redukcja etatów. I tak już minęło 2 lata, obecnie leczona jestem wlewami...czyli chemią, która już lada chwila dobiegnie końca i zostanę postawiona przed wyborem albo dalsze leczenie( 2 letnia kuracja 240 tys. złotych) albo zostanę pozostawiona sama sobie.

Zwracam się więc z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% swojego podatku na moje subkonto w Fundacji AVALON, co w znacznym stopniu pomoże mi sięgnąć po te leki, które nie koniecznie wyleczą a spowolnią rozwój tej choroby. Dzięki temu będę mogła "normalnie" wychowywać dzieciaki co dla każdej mamy jest najważniejszą rzeczą w życiu.

Prośbę oczywiście kieruję do tych, którzy nie są zobligowani przekazywaniem podatku do innych fundacji.

Należy po prostu w rocznych PIT rozliczeniowych wpisać nr KRS: 0000270809, kwotę (1% podatku) i cel szczegółowy "DAROWIZNA DLA PLUCIŃSKA ,1021"( ten dopisek jest bardzo ważny :)), a Urząd Skarbowy jest obowiązany do przekazania na konto Fundacji AVALON wpisanej kwoty. Natomiast Fundacja zgromadzi wszelkie darowizny na moim subkoncie, z którego będą pokrywane wydatki na potrzebne mi leki.

Z góry dziękuję

Kamila Plucińska

Edit:

Subkonto to o ile się nie mylę "cel szczegółowy 1%":

pitsubkonto.png

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już zdeklarowaną na Pomorski Dom Nadziej, ale jeżeli coś pomoże to ten 1% mogę przelać na subkonto tylko musiałbym je poznać, ja tego nawet na wyciągu nie zauważę, a pomóc mogę :)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności