Skocz do zawartości

Wam też Iswift padł ?


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

Wam też serwery na Iswift padły ? od rana czy nawet od bardzo późnich godzin nocnych nic nie chodzi, ani do jednego serwera się nie mogę dostać, oczywiście admini milczą ;p no ale niedziela

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie może być, padający hosting seo! nowość! :).

to oni tylko konta seło sprzedają ? musiałem coś przeoczyć, bo chciałem zupełnie normalne.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już szukam innego serwera jeśli napiszą mi że baz danych nie moga odzyskać:)

nie cykaj - pewnie nie opłacili serwera z mysql i został wyłączony - jutro ruszy :)

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkąd jest nowa ekipa niestety wpadki zdarzają się bardzo często a kontakt jest tragiczny :) wcześniej odpowiedź i naprawę problemu miałem nie raz w bardzo późnich godzinach nocnych a teraz jak odpisza tego samego dnia to sie cieszę

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U MNIE TEŻ NIC.

NIE BAZ MSQL.

PO prostu znikły.

Mam nadzieje że przywrócą to ale z tego co wiem nie robią backupu.

KATASTROFA.

No to skoro wiesz, to na co masz nadzieję? ;)

Ja już szukam innego serwera jeśli napiszą mi że baz danych nie moga odzyskać:)

To już szukasz, czy czekasz aż napiszą? ;) Jeśli się okaże ze nie mogą to taki SEŁO hosting jest wart mniej niż zero... Kiedyś świadczyli usługi na poziomie przynajmniej przyzwoitym, obecnie jest (z tego co słyszałem tu i ówdzie) jest z tym różnie...

Swoją drogą - czy wykonanie od czasu do czasu kopii bazy/baz we własnym zakresie to aż tak wielkie wyzwanie?

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś świadczyli usługi na poziomie przynajmniej przyzwoitym

No właśnie - dlatego skorzystałem z ich usług. Gdybym wiedział, że teraz to jest tylko sełohosting, to nie wpakowałbym się

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam wtope mieli jeden dzień, w niedziele pewnie nikt u nich nie pracował, już wszystko śmiga mam katalogi na różnych hostingach to w porównaniu do jednego którego właściciele też się udzielają na tym forum to ten jest miodzio, przynajmniej przy moderacji wpisów nie ma zwiech.

Sprzedam komplet 25 programów do pozycjonowania za 69zł - szczegóły na stronie spambot.pl SEO -
wystawiam fv vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności