Skocz do zawartości

Kupić Eset Smart Security czy korzystać z darmowych programów?


Elegant

Rekomendowane odpowiedzi

Elegent - zanim coś kupisz, przetestuj darmowego MSE. W większości rankingów MSE jest w 1szej trójce i otrzymuje dobre oceny. To drugi najpopularniejszy antywir na świecie działający "w chmurze" (1szy w USA) - jeżeli pojawia się nowe zagrożenie bardzo szybko jest systemowy update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przetestuje MSE na pewno.

Co to jest za program JS Trojan Downloader? Jest darmowy czy płatny i gdzie go można ściągnąć legalnie/kupić? Pierwszy raz o nim słyszę.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pojawiają się pozytywne komentarze dot. Microsoft Security Essentials. Co o nim sądzicie? Chroni jako tako? U mnie w firmie kończą się właśnie licencje na kasperskiego.

Dużym wydatkiem byłoby zakupienie 8 licencji Kasperskiego lub Esseta, a MSE jest darmowy.

Jest bezpieczny? Słyszałam różne opinie, zazwyczaj negatywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avira ? Darmowa i w zasadzie najlepsza. Zależy jaki test jednak w większości plasuje się na szczycie.

korzystałem z wersji darmowej, miejsca czasamiw testach nawet przed Kasperskym ale to też coś za coś - jak przymuli netbooka to można pół dnia jajko znosić.

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałe kasperskego i strasznie mi zamula komputer :/ komuś jeszcze czy tylko ja tak mam? Informatyk u mnie w pracy potwierdza, że kaspersky strasznie zamula komputery, wg niego najlepszy jest NOD32

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bezpieczny? Słyszałam różne opinie, zazwyczaj negatywne.

Można się natknąć na różne opinie, często sprzeczne. Na pewno MSE jest skuteczniejszy pod Win7 niż XP. Na pewno płatny NOD jest przynajmniej trochę lepszy (MSE np. nie posiada heurystyki), ma więcej opcji konfiguracyjnych etc. Czy warto płacić za moim zdaniem niedużą różnicę w skuteczności między płatnymi a MSE sama zdecyduj - ale nawet płatne antywirusy nie zabezpieczają w 100%. Mimo, że miałem NODa potrafił się wkraść trojan/rootkit i spowodować problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałe kasperskego i strasznie mi zamula komputer :/ komuś jeszcze czy tylko ja tak mam? Informatyk u mnie w pracy potwierdza, że kaspersky strasznie zamula komputery, wg niego najlepszy jest NOD32

NOD32 jest najlepszy w budżetówkach i tam gdzie są stare komputery bo nawet na Pentium 3 czy jakiś starych celeronach chodzi bez problemu. Jak pracowałem w budżetówce to przedłużalem licencje na NODY tylko z tego powodu. Moim zdaniem on przepuszcza wszystko co popadnie prawie. Najgorsze są infekcje z pendrive, moim zdaniem w ogóle sobie z nimi nie radzi. Jak rozpozna to zatrzyma taką infekcje, a jak nie to przepuszcza i później mimo rozpoznania zwykle nie umie usunąć. To samo jak mi znajomi przynoszą komputery. Wystarczy zrobić skan jakimkolwiek darmowym oprogramowaniem żeby znalazło czasem 100-200 infekcji. Na moje darmowy AVAST jest lepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia@ -> Microsoft Security Essentials jest OK pod warunkiem że osoba zasiadająca przed komputerem nie jest totalnym laikiem.

Za to jest bardzo lekki, można powiedzieć że integruje się z windowsem. Jeśli dorzucisz do tego jakiś firewall(nie wbudowany) np. comodo(darmowy także dla firm) to już robi się znacznie bezpieczniej. W/g mnie taka konfiguracja jest lepsza niż samo comodo z pakietem antywirusowym.

Jeśli jednak przed komputerm zasiądzie totalny laik, to Avast, Eset itd. będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem(nic nie klikasz, pełen automat).

Pozdrawiam :pisze:

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności