Skocz do zawartości

Pętla się zaciska


jamesisko

Rekomendowane odpowiedzi

Według obowiązującego w Polsce prawa podatek dochodowy należy zapłacić od każdego sprzedanego przedmiotu, który był w posiadaniu sprzedającego krócej niż 6 miesięcy.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak, w sumie to tylko kupuję.. ale skąd mam być pewny, czy sprzedający rzeczywiście nie prowadzi działalności, jesli coś kupię od osoby fizycznej.. rzecz w tym, że nie na wszystko potrzebuję fakturę. Kupuję, płacę i ... eh nie wnikam :) a tu masz.. jeszcze 2 procent :P

wg mnie to takie dokręcanie śrubki, a co z domniemaniem .. hehe uczciwości? Już nawet w urzędach prawie wszędzie jest dużo rzeczy na oświadczenie, nie trzeba przedstawiać zaświadczeń... i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą jakoś załatać dziurę budżetową. Ludzie dali im wyraźny sygnał w wyborach, że mogą rozkradać Polskę dalej. Pierwsza rzecz jaka jest planowana w budżecie to kwota deficytu na jaką mogą sobie pozwolić. Polecam Polakom grilować dalej.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzędzie, które kupiła Izba Skarbowa we Wrocławiu będzie wyszukiwać i gromadzić szczegółowe dane o sprzedających i kupujących (ID, nick, dane adresowe), transakcji (data, cena, typ i opis aukcji oraz towaru), a nawet dane o kosztach i miejscu wysyłki, numerach kont bankowych, telefonach, mejlach oraz firmach kurierskich.

Przecież dane o kupującym są przez allegro ukrywane od jakiegoś czasu.

Jeśli allegro nie chce dać nicka kupującego to inna (zewnętrzna) firma tym bardziej tego nie wyciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ci co ja mam ci odpowiedzieć?

że swijam manatki i jadę tam w pizdu ?

trochę przykro się czyta coś takiego, w sensie um, podejście państwa jako instytucji do człowieka, to jak w Polsce (mimo, że państwo ciągnie z każdej strony i jak tylko się da) wygląda pomoc dla tych co by chcieli. Od razu na starcie upierd*** i potem zdziwieni ze takie bezrobocie.

Nie żebym chwalił nadopiekuńcze państwo bo w sumie trochę przesada w tej irlandii, tylko że jeśli ktoś chce to ma możliwości.

Jeszcze trochę to i telewizor sprzedam no bo jak, nie oglądam w zasadzie a będę musiał płącić :P w sumie to jak sprzedam to i tak będę musiał podtek od swojego sprzedanego złomka zapłacić :) (pewnie na jedno wyjdzie).

um dobra starczy na dziś browarków :P lece chyba spać bo chyba trochę już {bez{sensu|składu}piszę|nie mogę napisać tego co chcę przekazać}}

//edyt:

po przemyśleniu - zostaję w Polsce :P bo Polska to być piękny kraj, dziwny kraj... wesoły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przykro niestety .... rządy bandy biurw kłamców i nieudaczników doprowadzą do niezłego rozpiiiiiiiiiii .....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jeszcze nie idę spać ;) wiskacz poprawia krążenie lepiej niż browarki :P

co ja chciałem napisac... acha.. um,

w sumie to nie mogę mieć do nikogo pretensji, najwyżej sam do siebie bo nie brałem udziału w głosowaniu.

Tylko.. ee NIE widziałem osób/partii godnych mojego głosu :P

swoją drogą to ciekawi mnie przyszłość, jak będzie wyglądała scena polityczna w przyszłych wyborach. Czy urodzi się coś nowego czy tylko znów zostaną zmienione maski, a kukły zostaną te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{bez{sensu|składu}piszę|nie mogę napisać tego co chcę przekazać}}

Tu chyba błędy są:) powinno być:

{bez {sensu|składu} piszę|nie mogę napisać tego co chcę przekazać} :(

A wracając do tematu to... chciałbym powiedzieć coś mądrego, ale ręce opadają...

Niemniej jednak wydaje mi się, że tak łatwo tego nie osiągną. Allegro jest gigantem, ma duże możliwości ($) i będą kombinować jak się tylko da, żeby nie udostępniać danych. W końcu to mogłoby spowodować przejście klientów do mniejszych, niekontrolowanych serwisów.

Jedyny plus z tego to taki, że może to dać szansę na zmianę obecnego stanu serwisów aukcyjnych tzn. usunięcie monopolu allegro.

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wpięcie się w bazę allegro by przeszło to kolejnym krokiem będzie wpięcie się urzedów skarbowych w konta bankowe. Taka sama sytuacja. I w pierwszym i w drugim przypadku urząd ksarbowy nie prosi o dane w sprawie konkretnego usera bo jest prowadzone postępowanie tylko chce się wpiąć bo tak wygodniej. A jak się wepną w konta bankowe to wtedy już mamy wszystko czarno na białym. Jeżeli na konto wpływa więcej niż pensja czy też przychody przedsiębiorcy to w gały będzie walił czerwony alarm z napisem "do skontrolowania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności