Skocz do zawartości

Welcome in the real world


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

rano o 8ej w Świętochłowicach -20stopni.

Odpaliłem mojego 20 letniego diesel'a, bo akumulator miałem w domu. Lecz neistety ropa mi zamarza i silnik strasznie sie dławił. Nic nie dało rozgrzanie silnika do normalnej temperatury pracy. Poszedłem na autobus. Jeszcze jak wróce to ok 16tej ponowię próbę odpalenia forda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam teromometr elektroniczny. Kilka dni temu wstaję rano zaspany, patrzę i widzę -2.3 C. Myślę sobie "no, trochę się ociepliło". Tylko, czemu na szybach zrobił się lód od strony wewnętrznej? Kolejne spojrzenie na termometr: Między "2" a "3" nie było kropki, bo poniżej -20 nie pokazuje części dziesiętnych, bo nie mieści się na wyświetlaczu.

Ogólnie nie jest źle, bo kilka miesięcy temu wymieniali okna. Wolę taki mróz, niż upały. W pokoju +20 C z wyłączonym kaloryferem.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w pokoju jest wreszcie idealnie - zawsze sie zastanawialem czemu jest srodek zimy a ja siedze w krotkim rekawku i jeszcze mi goraco - okazalo sie ze to moja lampka przy biorku tak daje czadu - teraz zimno leci z okna (zamknietego), wyrownuje sie temperatura lampki i wreszcie jest w sam raz :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam w mieszkaniu - w dzien:

w kuchni: 13 stopni,

w przedpokoju: 15

w pokoju gdzie komputer: 17 :D chyba od niego tak 'gorącp', bo cięgle włączony...

pisać nie mogę, palce mam czerowne...

grzejniki grzeją, okna szczelne, ale jakoś tak zimno ;)

ps. mieszkam na 3, ostatnim piętrze, tej jesieni remontowali ogrzewanie, dobre i to, bo pewnie miałbym o 10 mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo chciałem napisać. kava, ja mam -8 na blacie, zyc nie umierac :) moglaś przyjechac kilka dni wczesniej. zreszta slyszalem ze ma byc jeszcze jedna fala mrozow wiec moze sie jeszcze zalapiesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się najbardziej podobało jak pani w radiu w niedzielę mówiła pogodę, powiedziała, że "jest zimno a jutro będzie...(3 sek ciszy)... jeszcze zimniej". Nic tak nie oddaje nastroju mrozów ostatnich...

PS. Jak zobaczyłem tytuł "Polska na minusie" to myślałem, że znowu będzie o polityce, albo pozycji naszej ojczyzny w rankingach państw UE itp. a tu niespodzianka, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, mialam 1dniowa kwarantanne w Anglii (laski sa chyba szurniete, dekolty i miniowki przy 2 stopniach).

Owszem, na szczescie mam 20 a nie 40 stopni roznicy :) Szczescie w nieszczesciu...

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności