Skocz do zawartości

Informatyka - specjalizacja a wynagrodzenie?


doler

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, ze znajdzie się sporo osób obytych w temacie więc pytanie:

w ofertach na temat informatyki glownie przewijajace sie stanowiska to administratorzy, programisci i osoby od baz danych

Jak z waszego doswiadczenia wyglada lista tych specjalziacji według zarobków i perspektyw?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, czy dziwnych myśli ale osobiście jestem zdania, że każda praca rządzi się swoimi prawami, jakimi domyśl się. Troche wyostrzone porównanie w pewnej kwestii.

"Babcia klozetowa" - 3k/mc

Prawdziwy ekspert seo - 400zł/mc

Każdy talent, tak to nazwijmy musi zostać odkryty by mógł być wyznacznikiem hm.. normalnych zarobków. Pytanie o średnie zarobki też nie ma realnego odzwierciedlenia, gdyż sam wiem, że ludzie którzy posiadaja wiedzę którą ja posiadałem 10 lat temu zarabiają więcej niż ja (wiele czynników na to wpływa), zależy kto jakie ma szczeście a często kto gdzie mieszka gdyz nie każdy chce wpołpracowac z pracownikiem "zdalnie" a chce go miec po prostu w biurze.

Sądze, że najlepiej robić to co się lubi, gdyż pasja do danego tematu daje Ci przewagę nad ludzmi którzy wybrali dana profesję jedynie dla kasy/potencjalnych zysków.

Masz layout do pocięcia? Wynajmij mnie! Koder XHTML, CSS ---> turbohtml.pl

Darmowe plusy google!! google+1 Zobacz, wejdź: faceplus_banner_88_31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności