Skocz do zawartości

bardziej "na luzie"


początkujący

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ ostatnimi dni ten dział wypełniają okropnie dołujące tematy, postanowiłem zadać pytanie 'młodszemu' pokoleniu:

nie jestem już od lat na bieżąco w światku muzycznym i chciałbym, żeby ktoś mi powiedział, czy videoclipy nadal są tak istotną częścią w muzyce, jak miało to miejsce jeszcze niedawno?

I tu chciałbym wskazać na jeden z kultowych clipów, który zawsze mnie szokował, szokuje i szokować będzie...

Jednocześnie prośba o wrzucenie swoich "ukochanych" clipów...

Czyli taki wątek "dla relaksu" :D

no i dzięki za niezaśmiecanie wątku jakimiś badziewnymi kawałkami :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół Tool ma fajne klipy

fajne... przypomniało mi taką starą qltową gierkę o claymanie... pamiętacie? ;)

gustował we wszystkim co się rusza

nawet to kiedyś powiedział w wywiadzie, który z rozkoszą puszczałem w radiu ;) i na koniec było

"byleby tego było dużo"

:D prawdziwy artysta :D

edyta

no i to był prawdziwy mistrz clipów:

a moja żona kazała mi wrzucić

kiedyś MTV kreowało naszą rzeczywistość...
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, proszę, że się z opóźnieniem przyłączę do tematu. Zarabiam dziś na życie na wyjazdowej pracy w Poznaniu (Urząd Marszałkowski). Dopiero wylądowałem w hotelu.

Do Muzy. Poznałem ten zespół w... Media Markt na Bielanach Wrocławskich. Pracują tam, na stoisku z płytami, kobiety które słuchają fajnej muzy. Jeżdżą na koncerty, potrafią ciekawie opowiadać, zainteresować czymś nowym. Kiedyś, na przykład, słyszałem u nich (i cały sklep też) lubiany przeze mnie bardzo Archive.

No dobrze, podaję już link. Piszę z telefonu, mam nadzieję, że link wejdzie dobrze- Faver Ray

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikonem, troszkę link się przejechał właśnie przez telefon...

nie wiem, który klip chciałeś puścić, ale spróbuję utrafić, bo klipom poświęcamy ten wątek :)

w razie złego wyboru tytułu popraw mnie, proszę:

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, @Poczatkujacy (jaki Ty jestes początkujący, chyba kiedyś, jak my wszyscy ;) ). Chodziło mi o "Keep The Streets Empty For Me" jest na YT więc traficie. A chciałem zwrócić Waszą uwagę właśnie ze względu na klip.

Relaksuje się, gdy mam do czynienia z muzą w której jest coś więcej...

e: dzięki za tamten link :)

e2: dzięki raz jeszcze, miły z Ciebie gość. Już we Wrocku posłucham spokojnie Twoich propozycji.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kiedyś MTV to było coś

niom... :)

, a młodzieży pozwolę sobie wrzucić klipa z numeru, który nucą chłopaki:

https://www.youtube.com/watch?v=sSRQCMq1gB8

och, jaki Ozzy był młodziutki ;)

Nikonem: zatem dla Ciebie:

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności