Skocz do zawartości

Bóg jest jeden


początkujący

Rekomendowane odpowiedzi

no to mnie sprowokowałeś :)

dzień bez Ozziego to dzień stracony:

https://www.youtube.com/watch?v=4RkeGNBbtmM&feature=relmfu

i nie byłbym sobą, jakbym nie wrzucił jeszcze czegoś starszego :D

Ozzy wcale się nie zmienił ;)

Tylko Tony troszkę czarniej się ubiera :P

https://www.youtube.com/watch?v=o_ht9skgEF0&feature=related

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikonem U2 to dla mnie zespół zagadka. Całkowicie do mnie nie trafia. Nie wiem dlaczego ma tylu fanów? Co w nim jest takiego?

Ostatnio wyszła dość ciekawa płyta zespołu Percival "Slava" - pieśni Słowian południowych, jest dostępna do odsłuchu:

Edytowane przez Trotyl

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... miałem popracować z rana... jak zawsze: masa pilnych rzeczy, a tu... fajnie zrobione wideo o Freddiem :) no i znów - od pierwszej do ostatniej literki.

qrcze... to już 21 lat minęło... a on wciąż żyje w moim domu.

wielkie dzięki, @Stanleyek za linka.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na ten film o Fredim natrafiłem parę miesięcy temu- dobra robota!

Trotyl, to trochę jest tak, że kapele z dzieciństwa są bliskie, słuchając konkretnych płyt przypominasz sobie z kim je poznawałeś. Pewnie też tak masz?

U2 zacząłem słuchać dzięki sympatycznej koleżance z pracy. Szczególnie lubię "October". Ale nie potrafię uzasadnić dlaczego ich muza podoba mi się. Jest ze mną zbyt długo bym ją oceniał :)

Byłem kiedyś na koncercie Percival Schuttenbach we Wrocku w Od Zmierzchu Do Świtu- spoko było. Nie wiem czy ma coś wspólnego z tymi z Twojego linka:

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyt kariery Freddiego przypadał na moje dzieciństwo :) Często nawet jak mi się zespół nie podoba to dostrzegam w nim "to coś". U2 osiągnął tak wielki sukces że nie jestem w stanie tego pojąć :)

Tak to ten Percival. Wczoraj byli w madnesie. Szkoda że nie mieszkam już we Wrocku. Maj dwie koncepcje Percival - folkową i Percival Schuttenbach - folk-metalową, obie świetne.

Coś fajnego:

https://www.youtube.com/watch?v=YWf5BLUOhNM

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mieszkam już we Wrocku.

Żałuj, wciąż tu fajnie ;) Choć z uwagi na częste delegacje bywam tu gościem...

A kiedyś słyszałem, ze Percival się rozpadł. Byłem na koncercie zespołu ich basisty (jak dobrze pamiętam) ale chłopacy kaszanili na potęgę. Źle grali własne nagrania, mieli niedopracowane aranżacje więc może dobrze, że Percival działa dalej.

e: a gdzie teraz mieszkasz?

e2: fajna ta basistka!

Edytowane przez Nikonem

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Percival towarzyszy mi od niedawna więc na 100% nie jestem pewien co było wcześniej ale od dłuższego czasu mają basistkę:

A to oni na żywo w tej folkowej formie:

Żałuj, wciąż tu fajnie ;) Choć z uwagi na częste delegacje bywam tu gościem...

Wyprowadziłem się na początku roku po 9 latach. Nażyłem się we Wrocławiu wystarczająco :P Teraz mam świeże powietrze i ładne krajobrazy :)

Teraz mieszkam na Pogórzu Izerskim, właściwie na wschodnim skraju Gór Izerskich. Jakieś 150km od Wrocławia, za Jelenią Górą.

A basistka Bogini :)

Edytowane przez Trotyl

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności