Skocz do zawartości

Bóg jest jeden


początkujący

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia. Zwróćcie, proszę, uwagę na przemyślaną aranżację no i rewelacyjnych muzyków!

https://www.youtube.com/watch?v=fefu7gdP7f8

A tutaj trochę wcześniejsze nagranie:

  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia jest szczególna... Kiedyś przeczytałem komentarz, z którym się w pełni identyfikuję:

Nie tańczy. Nie skacze. Nawet nie ma fryzury. Śpiewa. Wystarczy.

................................................

a teraz bez zbędnych komentarzy...

<prywata> i coś specjalnego dla... ;) Ty już wiesz, dla kogo :) </prywata>

  • Like 2
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka dama a może po prostu dama :)

https://youtu.be/XvIcoRG28_0

e: P.S.

Edytowane przez Nikonem

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście nie można zapomnieć o...

...ale najpierw historia:

sponsorowaliśmy ich trasę koncertową po PL... Na zakończenie trasy dali we Wrocławiu zamknięty koncert dla małego grona. Nic szczególnego, gdyby nie taki fajny moment, kiedy w trakcie właśnie tej piosenki podnieśliśmy zapalone zapalniczki na zaciemnionej widowni... no i jak zamknięty był to koncert? Jasiek B. podszedł do mnie, grając bez przerwy lewą rączką, prawą zaś wyjął fajkę z kieszeni i odpalił sobie od mojej zapalniczki...

No i tak mi się Wrocław mile kojarzy z tym kawałkiem ;)

a tutaj mam za dużo historii, ale tak osobistych, że się nie podzielę :P

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a skoro już jestem przy moich lirycznych retrospekcjach, to pozwolę sobie uciec od polskich inspiracji i powrócę do mojego ubóstwianego Rogera Watersa...

polecam płytę od początku do końca, bo to jest cała historia, a tytuły są powiązane z godzinami "wycieczki", która ma niesamowity wpływ na moje życie...

wciąż czekam na tę autostopowiczkę ;)

https://www.youtube.com/watch?v=OBgzpKDUG-A

a na koniec dzisiejszej włóczęgi po moich emocjach chciałbym wszystkim moim Aniołom zadedykować piosenkę, o którą tak często prosiłyście...

i już dzisiaj nie przynudzam...

jutro coś z życiem na rozpoczęcie tygodnia :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z życiem, to tylko HIT na klasę powoli światową, bo europejską już jest, jaki niewielki zakres słów, jest potrzebny ;) by zdobyć kobiece serca :D

cholera, a ja zawsze wino, kino, i o gwiazdach na niebie.. ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a mówiłem kiedyś, że pojawią się też "majteczki w kropeczki"....

cóż: De gustibus non est disputandum ;)

no to może dzisiaj troszkę przygasimy światło, zapalimy świecę i... wpuścimy trochę mroku... Black Sabbath jest w tym mistrzem... a tutaj mamy koncert z Dio... polecam.

swoją drogą Dio ma odlecianą bluzeczkę :), a Tony zachwyca swoją klimatyczną gitarką od pierwszej do ostatniej sekundy koncertu...

no i żeby część z Was nie czuła się zamęczona tak ciężkimi riffami, to coś z zupełnie innej półki: Peter Gabriel

https://www.youtube.com/watch?v=V3T9ZSFFaVs

  • Like 2
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu się doczekaliśmy. Nadchodzi Celebration Day. Od dzisiaj w sklepach ;)

Na nogach jestem dziś od 4:00 ale dopiero po wysłuchaniu tego kawałka krew we mnie zaczęła konkretnie zasuwać! Ależ aranżacja chyba najlepsza jaką słyszałem!

Wysłuchałem na smartfonie z dość dobrymi słuchawkami (tuż przed Sieradzem) i pewien jestem, że chętnie pozbędę się odrobiny kasy by mieć tę płytę. Ciekaw jestem czy jest box cd + dvd?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z koncertu, no i oczywiście muszę się z Wami podzielić małą próbką tego co Joshua Redman wyczyniał na saksofonie i klarnecie...

Chciałem jednocześnie skorzystać z możliwości podziękowania serdecznemu Przyjacielowi - Bogusiowi Dziekańskiemu - za jego całokształt pracy wkładanej w krzewienie jazzu w Gorzowie: przede wszystkim wśród młodzieży (w ramach Małej Akademii Jazzu)

Zatem na dobranoc kilka taktów projektu James Farm

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności