Skocz do zawartości

Bóg jest jeden


początkujący

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś Barbary, możemy więc zaprosić dwie Baśki".

ichnią:

https://youtu.be/1C5Lggk88TE

i naszą:

Przyjemnego słuchania :)

  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś, wielkie dzięki za Tori Amos... sam nie wiem, jak to się stało, że sam jej jeszcze nie umieściłem na naszym maleńkim ołtarzu, bo na moim stoi od dawien dawna...

a teraz chciałbym nawiązać do mojej niegdysiejszej pogawędki z Jeżem (pozdrawiam) w kwestii pewnej nieprzeciętnej Artystki i stanowczo Bogini polskiej sceny muzycznej: Edyty Bartosiewicz (pozdrawiam).

Jak wówczas pisałem, mam kilka kawałków Edyty, które mnie wyjątkowo nakręcają...

Znacie? Nie znacie? ... zdecydowanie posłuchajcie....

chyba mój ukochany kawałek Edytki:

no i coś o czasie... ;)

  • Like 1
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I druga Pani, bez której Varius Manx nigdy już nie był taki wielki... Bo odeszła od nich wielka Bogini...

ale jej dalsza twórczość nadal mnie czaruje...

(ojjj... chyba wiem już, co dzisiaj będzie cały dzień leciało w biurze... )

  • Like 1
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Anitko, kiedyś wreszcie musiałem to wyznać...
wiem, że wyglądalibyśmy idiotycznie: jesteś ode mnie duuużo wyższa (nie wspomnę o kontrastach w urodzie), ale wiesz... jak już się znudzisz Johnem, to bierz Maleństwo, swoje Conversy i ja rzucam wszystko ;) ... do Twych stóp.

edyta: no i mam za swoje... bądź tu, człowieku, szczerym... walizka z ciuchami stoi na wycieraczce :)... jadę do siebie nad morze!

A tak bardziej na poważnie to nie mogę się doczekać nowej płyty z Johnem... Kwiecień, o ile dobrze kojarzę... Nie mylę się? Edytowane przez początkujący
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I druga Pani, bez której Varius Manx nigdy już nie był taki wielki...

Zwariowane Koty dawały radę całkiem nieźle już przed Anitką:

Choć z cała pewnością ich mariaż wyszedł na dobre obu stronom :) (wciąż jednak zastanawiam się co byłoby dalej gdyby nie było epizodu z Lipnicką)

Ostatnio zwróciłem uwagę na to nagranie Anity (piękne zdjęcie z okładki płyty):

https://youtu.be/tg4QQ-9ZrSI

Edytowane przez Nikonem
  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikonem,

jak dla mnie to VM zrobili mały plagiat..., ale niech każdy oceni to sam... Inny Bóg, którego jeszcze nie było, a powinien się tu znaleźć:

zatem dalej śmiem twierdzić, że zaczęli sobie radzić dopiero po "epizodzie z Anitą", a po tym epizodzie wciąż nie potrafią znaleźć godnej następczyni....

oczywiście to moja subiektywna ocena i możesz się z nią w ogóle nie zgadzać ;)

to może jeszcze coś od Anity - w zupełnie innym świetle (żeby pokazać uniwersalność Artystki):

Trotyl, ale mi żeś, Chłopie, zabił ćwieka... Za Gosię Ostrowską chciałem dać lajkę, ale tego pierwszego nie mogę jakoś przełknąć... nie moja bajka at all... ;)

  • Like 1
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na Boga z najwyższej półki:

Trotyl, ale mi żeś, Chłopie, zabił ćwieka... Za Gosię Ostrowską chciałem dać lajkę, ale tego pierwszego nie mogę jakoś przełknąć... nie moja bajka at all... ;)

Trzeba się wkręcić ;) To też nie moja bajka...

  • Like 1

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitko, kiedyś wreszcie musiałem to wyznać...

Uważaj! Mi raz się udało. Nawet nie śmiałem marzyć a Bogini zechciała być ze mną. Byliśmy jak kochankowie czasu. Dziś nie jesteśmy już razem ale wiem, że na marzenia trzeba uważać...

A teraz moje uwierzytelnienie, mój bóg, mój muzyczny Pan:

Trochę wstydliwy P.S.

Byłem tam, byłem na koncercie Wotersa w Wawie w 2003 roku (jak dobrze pamiętam), trasa "in the flash", coś takiego. Siekł mnie jakiś konkretny alko i wydawało mi się, ze Roger wpadł zarobić do nas parę groszy. Takie best of. No i wyszedłem zaraz na początku koncertu. Potem oglądałem dvd i było mi bardzo głupio...

No, ok, dość zwierzeń. Miłego wieczoru.

e: a wcześniej:

Edytowane przez Nikonem
  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności