Skocz do zawartości

Bóg jest jeden


początkujący

Rekomendowane odpowiedzi

Roger... zawsze, jak to już wielokrotnie - nawet tutaj - powtarzałem :) Może zatem nadrobisz stratę (choć pewnie już wielokrotnie odpokutowałeś) i wybierzemy się razem na sierpniowy spektakl Watersa w PL?

ja będę tam na pewno i to zapewne nie sam :D

Dla tych, co nigdy nie mieli okazji zobaczyć widowiska, jakie zapewnia Roger Waters: zapewniam, że będzie to jedno z największych przeżyć artystycznych, jakie kiedykolwiek mieliście szanse zobaczyć: Roger jest po prostu pozytywnie walnięty i jego show jest zupełnym performance: dźwięk, obraz, światło, nagłośnienie, efekty specjalne no i przede wszystkim muzyka z samego nieba...

Na gitarze - pod obrazkiem - macie Vana Morrisona: kolejny z bogów gryfu... albo z Bogów gryfu: bo to Bóg przez duże B.

Qrcze, nadal oglądając właśnie ten koncert z Berlina mam łzy w oczach... Polska telewizja puściła to w nocy... Pamiętam jak dzisiaj: miałem dreszcze, kiedy mur się walił... Cóż nikt z nas wtedy nie był pewien, czy to już wolność...? nikt z nas tak naprawdę nie wiedział, czym jest wolność... A oni wszyscy śpiewali wtedy dla nas... dla ludzi z drugiej strony muru, który właśnie runął.

Echhh... do dzisiaj ryczę jak bóbr (nawet kiedy to piszę). Kto nie żył wtedy, nie ma nawet szansy zrozumieć poziomu uniesienia, jaki wówczas był we wszystkich sercach "wschodnich" Europejczyków.

Bóg wówczas dla nas zmartwychwstał, a Waters postanowił to pokazać - wraz z największymi ówczesnymi gwiazdami sceny... Szokujące i niepowtarzalne wydarzenie

z tego samego koncertu Sinead (ależ ja mam pojemne serce: ją przecież też ubóstwiam):

https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=jNwXFnqBzHg&NR=1

widzisz, Nikonem, co narobiłeś... wszyscy moi znajomi wiedzą, że Pink Floydami się mnie nie prowokuje :D a mnie teraz żona nie oderwie od YT do czasu wysłuchania po raz... qrcze, nie mam pojęcia który... całego koncertu z DVD. Wam również życzę miłego słuchania i cudownej soboty :)

  • Like 2
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A młodzieży, po podejrzewam, że równolatkom nie ma potrzeby, bo wszyscy to znają, chciałbym pokazać kultowy film według scenariusza Rogera Watersa w reżyserii Alana Parkera z niesamowitą kreacją Pinka - w głównej roli Bob Geldof (kolejny Bóg, który kilka razy sprawił, że ogoliłem się jak on w filmie... masakra)... Panie I Panowie:

Pink Floyd The Wall

https://www.youtube.com/watch?v=1jTmMU6sMgM

  • Like 2
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan, dziękuję za zwrócenie uwagi na Kate. Być może nie jest to Bogini, podążając za mottem naszego tematu, z całą jednak pewnością jest Aniołem. Uprzejmie proszę żebyście obejrzeli cały koncert. Młodsi zrozumieją, być może, wówczas co ich ominęło. Czego w wulgarnych mediach nie prezentują.

Warto tęsknić do Kate... dzięki Bogu jestem szczęśliwym posiadaczem całego koncertu.

https://www.youtube.com/watch?v=xIYU6IM2vWY&feature=share&list=PLC1F75ABF63148101

Wszystko przemija, coraz trudniej odnaleźć się w plastikowej tandecie pełnej sztucznych cycków i niby głosów... Tu Kate z Peterem. Dobry duch Genesis z pewnością na miano muzycznego Boga zasługuje a chyba nie było Go jeszcze u nas:

  • Like 2

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jestem debilem w tym kraju, ale od roku 1990 (dając szansę Mafii), żaden facet nie znajduje się w moim MP4 na początku jak nie Rychu (i nie tylko Rydel, bo Rynkowskiego tyż mam och..Natalii..)

https://www.youtube.com/watch?v=FO5ovrAsO4A

https://www.youtube.com/watch?v=1Ugzemr-GmI

  • Like 4

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och..Natalii..

Kojarzy mi się z Krzyśkiem:

P.S. Jakbym uczestniczył w pogawędce z seniorami na ławeczce. A pamiętasz Krzyśka, Ryśka? Teraz nikt tak już nie śpiewa :)

  • Like 3

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności