Skocz do zawartości

Internet Maker - gazeta dla nas?


MMP

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będę w okolicy empiku, to sobie przejrzę. 50PLN to nie majątek, za roczną prenumeratę, ale trzeba wiedzieć, że jest tam coś przydatnego. Obawiam się, że po 2/3 udanych numerach zacznie się kicha :) Okaże się w praniu.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dlatego powinniśmy wydawać własną gazetę :)

która na pierwszej stronie zawierała by tylko napis:

jeżeli czegoś nie wiesz szukaj w google

Na drugiej:

Jeżeli nie znalazłeś w google użyj opcji szukaj na forum.optymalizacja.com

a na trzeciej:

Jeżeli i tam nie znalazłeś spytaj Chucka Norrisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie pytaj Chucka ktora godzina bo....

Gdy spytasz Chucka Norrisa, która jest godzina, zawsze odpowie: “ Dwie sekundy do”. Gdy się spytasz “ Dwie sekundy do czego?” kopnie cię z połobrotu w twarz.

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą uważam że jeśli ktoś ma dostęp do internetu to nie potrzebuje takich gazet, no chyba że mu bana na google założyli

Nie zgodzę się. Są rzeczy, których nie znajdziesz w jednym miejscu w Internecie, poza tym, na pewno nie znajdziesz ich po polsku. Jak zrobić diva w html znajdziesz wszędzie, ale o bardziej specjalistycznych rzeczach trzeba się naszukać, a i często nie ma tam wszystkiego. Datego uważam, że dobre gazety są przydatne - wolę zapłacić powiedzmy 20 PLN na 2 miesiące i niech ktoś za mnie znajdzie trudne, nowe, ciekawe rzeczy, a ja przez czas, który zaoszczędzę na szukaniu, zarobię nieco więcej :D

Mrtn - gazeta pozycjonerów na pewno byłaby dłuższa niż 4 strony, zboczenie zawodowe nakazuje posiadanie dużej ilości contentu :P

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interent Maker to brat/siostra Magazynu Interent. Jak znacie MI, to wiecie mniej wiecej, czego można oczekiwać od Makera. Generalnie artykuły dla bardziej zaawansowanych, długie kursy, wywody etc., które były w MI i często dla początkujących byłby mało zjadliwe będa w Makerze. A MI, co już po numerze styczniowym można zauważyć, zmienił profil.

A co do tego czy można znaleźć wszystko w sieci -- tak, ale mimo wszystko mniej uporządkowane. No i czasami miło coś poczytać w tramwaju.

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie ta gazeta dotarła wczoraj

i mam srednie zdanie o niej

najbardziej mnie denerwuje ze prawodpodobnie jest żywcem przepisana z angielskich czasopoism tego typu gdyz wszystkie odnośniki w gazecie kieruja do stron angielskich

bardzo duzo reklam

dział "zobacz jak to robią inny" a w nim tylko screen i opis stronki

wart uwagi ejst artykul "odkrywamy najskytsze sekrety google" - gdzie operając sie o poatent przyznany wyszukiwarce google opisują rzeczy która maja wpływ na wynik (mnie najbardziej zdzwiła treść ze na pozycję mają wpływ m.in. firma hostingowa oraz na ile mamy wykupioną domene)

kolejny wywiad z jakimś ziomalem z Anglii na co zwracają uwage zatrudniając pracowników (jakby nie mogli zrobic wywiadu z kims z Polski)

fajny tez jest artykuł odnosnie zamieniania tabel na CSS

a z obsługi shella do dali tylko podstawowe komendy (pwd, ls itd) oraz kila przykładów uzycia crona

uruchom własne forum - duzo screenów - ale laik powinien zaczaic o co chodzi

ocena ogólna - 9zł warta, 19zł nie warta

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z innej beczki -- reklama superhostu w numerze.

Co za tragedia... jak już chciali lasie wstawić to chociaż kupiliby jakieś zdjęcie równo opalonej i z profesjonalnie zrobionymi paznokciami.

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności