Skocz do zawartości

Przedsiębiorcy zapłacą 2400 zł składki emerytalnej


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

póki nie wyjdziemy na ulice bedzie tak nadal. niczego sie nie boją bo nic sie nie dzieje i wszyscy maja to w du**e. nawet glupich demonstracji nie ma wiec O SO CHODZI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet glupich demonstracji nie ma wiec O SO CHODZI?

do czasu :) a na demonstracje to ma czas jedynie budżetówka i związki zawodowe bo im za to płacą :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem ciekaw ile jeszcze jest jeszcze tego "do czasu". Bo mam wrażenie, że gdyby tu była druga Grecja to ten naród nadal by tylko narzekał i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem ciekaw ile jeszcze jest jeszcze tego "do czasu". Bo mam wrażenie, że gdyby tu była druga Grecja to ten naród nadal by tylko narzekał i tyle.

Nie wiem.

Wiem, że dzisiaj słuchając jakiegoś (p)osła z PO poczułem się jakbym słuchał lenina i komunistycznej bandy pieprzącej o rozkułaczeniu w imię równości ...

Jeden debil pierd****li farmazony , że prywaciarze mają cudowne życie i koszą szmal jak łany pszenicy a z drugiej strony banda debili i nierobów związkowych mających wieczne pretensje do tych wstrętnych wyzyskujących ich kapitalistów ....

Tylko kurw**** jak przychodzi co do czego to głosują za ustanawianiem coraz większej ilości dni wolnych od pracy ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant masz zupełną rację. Wkurza mnie że bardzo duża ilość ludzi mówi że prywaciarze to prywaciarze tamto, w ogóle to największe zło!! Sku....ny którzy jedynie wykorzystują pracowników.

Prawda jest taka że "prywaciarze" to największa siła która daje pracę, ale i tak lepiej utrudniac im biznes a w konsekwencji będą zwalniać ludzi.

I do tego te dni wolne... Najlepiej żeby do pracy się szło 3 dni w tygodniu ale kasa ma być!!

Przytoczę przykład Japończyków. Harują jak woły!

Kolejna sprawa - chorobowe.

Wczoraj dowiedziałam się że jeden z pracowników dostał 7 DNI CHOROBOWEGO bo od kilku dni skarżył się na katar...

Jeśli Japończyk idzie na chorobowe i nie dzwonią do niego w czasie zwolnienia to składa wymówienie bo czuje się w firmie niepotrzebny.

Jeśli w Polsce pracownik idzie na chorobowe i dzwonią do niego w czasie zwolnienia to straszy Inspekcją Pracy albo Sądem Pracy.

Ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, czytam sobie komentarze, i czesto pojawia sie (nie tylko na pio), to nasza wina, po co glosowaliscie na po. i zastanawiam sie teraz, ale na kogo glosowac? mam nadzieje ze bedzie teraz jakis wybor, bo do tej pory mam wrazenie ze bylo tylko zlo i mniejsze zlo. nie interesuje sie polityka, nie znam sie zbytnio, wiec tak jak wiekszosc spoleczenstwa glosuje na zasadzie tego co mi powiedza. slucham program wyborczy i stwierdzam, aha to jest ok, glosuje. tylko widze ze teraz to nie wystarczy, trzeba bedzie sprawdzac po kolei kazdego co naklamal wczesniej...

a co do podwyzek, w polsce jest brzydko i zimno, sa ladne kraje gdzie jest cieplo, podatki niskie, a nieruchomosci znacznie tansze. za cene mieszkania w gdansku mozna kupic wille z basenem.... nawet w uk, na upartego mozna porownywac, za cene ladnego mieszkanai w poznaniu mozna kupic jakies gorsze w uk. a z firma z tego co widze troche latwiej... no i dojdzie do tego ze ludzie zaczna masowa wyjezdzac. zostana ci co nie maja perspektyw i szans na wyjazd i jakos to panstwo bedzie dogorywac....

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze wszystko przeżył, ale najbardziej mnie wk***wia to rozdawanie kasy urzędasom, jakieś gigantyczne premie, podwyżki itp.

Przecież do ciężkiej cholery, to każdy z nas jest pracodawcą tych urzędników - tak? Jest to jakaś grupa ludzi, która ma działać w administracji dla ludu, na korzyść ludu i dzięki temu jest przez ten lud utrzymywana a teraz wychodzi na to, że to lud jest dla administracji a administracja ma lud w du*ie, bo czy się stoi czy się leży to wypłata się należy (+ premia).

Może te premie i podwyżki w urzędach tak bardzo by mnie nie bolały, gdybym rzeczywiście czuł że urząd jest po to, aby mi pomóc. Że jak mam jakiś problem, to idę do urzędu i tam są eksperci, którzy powiedzą mi jak daną sprawę załatwić lub załatwią ją za mnie. Że przychodzę tam nie jako uciążliwy petent, ale jako klient na zasadzie win-win.

Jak sobie tylko o tym pomyślę, to od razu ciśnienie mi skacze, więc może na tym zakończę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie chcą zmian. Chętnie oddają 67% dochodu rocznego, aby otrzymać:

-zasiłki w przypadku wydarzeń losowych (renta) + MOPSY, organizacje mniej lub bardziej potrzebne, ulga rodzinna, rodzina na swoim,

-dopłaty do firm (przez 2 lata działalności, dopłaty z UE, dopłaty z "bezrobocia")

-darmowa opieka zdrowotna,

-infrastruktura np. drogi, mosty, stadiony, igrzyska, fajerwerki, lasery itp.,

-organizacje i instytucje rządowe (policja, wojsko, urzędnicy, straż, straż miejska, straż granicznam izba skarbowa, urzędy skarbowe, zusy, krusy, ministerstwa, sejm, senat, prokuratura wojskowa, cywilna itd.),

-2 mln miejsc pracy "Państwowych",

-emeryturę,

-obronę Narodową,

-dbanie o interesy firm poza granicami kraju.

w zamian Państwo oczekuje żebyś pracował na to conajmniej 6 miesięcy w każdym roku (uzależnione to jest czy płacisz akcyzę od produktów, które kupujesz, ile zarabiasz itp.).

Komuś nie pasuje oddawać 67% dochodu rocznego na takie luksusy?

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Stanach szary obywatel ma to samo, tyle że płaci kilkanaście procent PIT (przy kwocie wolnej od podatku $10.000 pewne poniżej 10%) i 7% na ubezpieczenie społeczne. Brak VATu gigantycznego i akcyzy.

darmowa opieka zdrowotna

Po co fundacje zbierają pieniądze skoro leczenie jest za darmo?

Krajem trzeba umieć rządzić a nie jedynie brylować na europejskich salonach i pięknie filozofować w telewizorze. Dla mnie Tusk to typowy Dyzma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności