Skocz do zawartości

Przedsiębiorcy zapłacą 2400 zł składki emerytalnej


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś to chociaż strajkować moglismy, a teraz chyba przed lustrem :)

a wyobraź sobie sytuacje w której przedsiębiorcy na miesiąc, dwa czy trzy przestają płacić ZUS... taki strajk spowodowałby totalną masakrę

jak mi każą zapłacić taki ZUS to emigruje z firmą do jakiegoś raju podatkowego ;)

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

doskonały pomysł, tylko gratulować ;), po podwyżce akcyzy, stóp procentowych, Vatu kolejny pomysł na rozwalenie gospodarki.

Ale za to pewnie będziemy mogli wysłać więcej kasy na pomoc Grecji, bo przecież inwestorzy którzy zainwestowali w obligacje nie mogą stracić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd zyskałby dodatkowe 4 mld zł. Zdaniem PKPP Lewiatan, ograniczając przywileje emerytalne urzędników, nauczycieli i pracowników służb mundurowych rząd mógłby zyskać nawet 10 mld zł. Na to się jednak nie zanosi, ponieważ wówczas rządzący naraziliby się na ostry sprzeciw w/w grup zawodowych, które mogłyby doprowadzić m.in do paraliżu państwa. W przypadku przedsiębiorców, rządzący nie czują takiego zagrożenia.

Od wiek wieków było i nadal będzie, że takie służby jak policja czy wojsko będą i są rozpieszczane - bo kto ma wojsko ten ma władzę

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko zwiększy szarą strefę, pytanie czemu nie wprowadzą np: kas fiskalnych do stomatologów, fryzjerów, różnego rodzaju fachmanów czy innych zapitych mord budowlanych ? tutaj powinni się czepić bo "ukręcić" można w takich usługach wszystko i wszędzie bo nikt tego nie skontroluje

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za wprowadzaniem takiego rozwiązania. Ojciec, którego firma na pewno będzie płaciła maksymalne stawki, będzie wystawiał mi takie faktury za usługi abym wykazywał tylko "lekki" dochód na poziomie 1-3 %. Będę w ten sposób płacił mniej, aniżeli płacę teraz. Chcą być "cwansi" to trzeba zrównać się do ich poziomu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już myślę, że złodzieje wyczerpali pomysły jak nas okraść to zawsze mnie czymś zaskoczą.

Niech przysyłają zbirów po haracz. Z łysymi karkami człowiek by sie jakos dogadał "panie mietku gorzej w tym mc opuscie cos po padnę" "Panie staszku ok ale za miesiąc widze całe myto". Ale nie...

Na koniec napiszę stary dobry kawał:

BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wszystko to dzięki obywatelom i przedsiebiorca u których jak jest dobrze to nie mysli o innych ani nie ma zamiaru im pomagac.Liczymy się tylko my.a jedyne zarzuty to są ż ektoś im coś z podatków kradnie i oni ni emaja zamiaru pomagac innym.No w takim razie dalej Polska pozostanie krajem największych egoistów na świecie oraz krajem którego można na prawo i lewo oszukiwać bo i tak jedyny protest to będzie na forach lub w waskim gronie .Zresz apo czasie jak się drugi raz zwróci do Polski to oni zapominaja o tym wale i naiwnie wierzą w następne bzdury ,ta sama zasada obowiązuje wewnątrz Polski.Więc jak ten kraj ma być normalny,skoro ludzie nie maja pojecia co to znaczy być człowiekiem.Zachowanie jest gorsze niż u zwierząt bo nawet one potrafią sobie pomagac ,Polacy nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii to tak właśnie wygląda. W praktyce coraz więcej osób przechodzi do szarej strefy i Państwo traci na tym kilka razy więcej. Ja spotykam się z coraz częstszym płaceniem "pod stołem" i widzę, że ludzie nie mają z tym problemu. Czy to jest kradzież? Ciężko to tak nazwać biorąc pod uwagę "złodziejskie podatki". Rozmawiałem na ten temat z wieloma przedsiębiorcami i nie było ani jednej osoby, która by stwierdziła, że podatków powinno się nie płacić. Każdy chce oddawać haracz na państwo, ale nie na tak wysokim poziomie. To przecież żenada.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trzeba umieć obracać pieniądzem nawet tym którego się w danej chwili nie posiada. Uczcie się od mistrza - https://newsne.nowyekran.pl/post/51625,maile-palikota-w-sieci ;)

Cały nasz system jest stworzony właśnie dla takich osób, nie znam nikogo kto dorobiłby się w jakimś wyższym stopniu bez podobnych kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię sie tym co uciekaja do rajów podatkowych no ale niestety tym szkodzą i sobie i krajowi i gospodarce.I w zasadzie w tym momencie taka osoba nie prawa się wypowiadac na temat tego co się dzieje w Polsce.

Zamiast uciekac do rajów wystarczy zacząć być po prostu Człowiekiem i zacząc współpracowac z innymi przedsiebiorcami ,skoro małolaty wpłyneły na rząd z acta a przedsiębiorcy nie potrafią ,jedna wielka sciema ,sami egoiści.A z gadania się nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro małolaty wpłyneły na rząd z acta

Eeee? Litości, inteligentni ludzie a dajecie się mamić pijarem... Nikt na nikogo nie wpłynął przecież.

Jedyna grupa która w naszym kraju jest skuteczna to górnicy. Robią cyklicznie rozpierduchę w stolicy i nikt ich nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności