Skocz do zawartości

Przedsiębiorcy zapłacą 2400 zł składki emerytalnej


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się dziwić. Chcieliśmy unii to ją mamy. Bruksela nas doi z każdej strony a my nie możemy nic powiedzieć. Jaki rząd by nie był to i tak musi szczekać i to robić co Bruksela każe. Jest gorsza komuna teraz niż była "za komuny". A społeczeństwo coraz bardziej niewyedukowane, więc łatwiej nim manipulować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Radoslaus być może to nic wyjątkowego ale przynajmniej wyszli razem a jak na Polskę to jest krok epokowy w innych krajach to norma jest już dawno.Polacy są tak naiwni że teraz będziemy płacić Grecji żeby mogli utrzymac wypłaty na poziomie 1000 euro hehe.Oni mają kryzys a w Polsce się zarabia jeszcze 3 razy mniej nikt nic nie protestuje.Dlaczego ? bo każdy myśli o sobie tylko.Daltego nic sie nie zmieni w tym kraju!;)!

Co do górnikó to masz racje jedyni Polacy co maja jaja i są prawdziwymi męzczyznami a pipiduwami jak reszta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniec2 - pamiętaj że w tym kawale nie ma info komu ma się żyć lepiej - w domyśle było rządzącym ;)

Dokładnie!

Zawsze uważałem że trzeba zachęcać ludzi do zakładania własnej działalności, ale Premier widać myśli inaczej niż ja :)

skuteczna-reklama.com.pl - zobacz jak się skutecznie reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze jest to, że ludzie nie mają prawie żadnych możliwości sprzeciwu. Kiedyś to chociaż strajkować moglismy, a teraz chyba przed lustrem ;)

Trzeba brać przykład z libijczyków :)

Raczej z Islandii - banki za ryj, polityków pod sąd ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w ten sposób płacił mniej, aniżeli płacę teraz

No właśnie nie będziesz. Z tekstu wynika, że składki będą zależne od zarobków, ale na pewno nie niższe, niż są obecnie.

Obecnie wynoszą one ok. 600 zł miesięcznie, ale w planach rządu jest ustalenie ich w zależności od dochodu w granicach od 400 zł do 2400 zł miesięcznie – donosi PKPP Lewiatan.

Jednak będą niższe, trzeba czytać ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak będą niższe, trzeba czytać ze zrozumieniem.

zależy jakie progi wprowadzą, z drugiej strony nie wyobrażam sobie mniej płacić ZUS-u bo jak to tak ? mniej płacić, to 400zł minimalne to chyba dla dg bez dochodów

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, Tusk sprytna bestia, najpierw wszystko rozpier***, a później będziemy brać $ z uni jak grecy

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak będą niższe, trzeba czytać ze zrozumieniem.

Możesz podać przykład podatku obniżonego przez państwo ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności