Skocz do zawartości

Chyba mu się wymskło


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Tak a propos podp...nia - z forum gugla

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showuser=8988

namo.png

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten szczyl skopiował moja ofertę na swojej stronie ? A ja mu darowałem ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy śmiać sie czy szczyla "pokarać" wiem natomiast jedno - stare polskie powiedzenie "diabeł sie w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni" sprawdziło sie w 100% w stosunku do forum google i ich "troski o czystość wyników wyszukiwań" .

Drobny złodziejaszek namo kradnący teksty z innych stron ma czelność pouczać o etyce ...

Bez komentarza ;)

PS

więcej pytań nie mam ...

w archiwaliach wyszperałem jeszcze cos takiego ;)

namo3.jpg

No i jak teraz sie czujesz Mikołaju Zychu rycerzu w białej zbroi ochlapanej gównem ?? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki przyjemny nastolatek na zdjęciu... Kto by się spodziewał że to zwykła wesz. Najlepiej jak by poczuł magię swojego wuja, nic więcej. Ban Na wszystko a kredyty niech spłaca mama.

I wpierdel pasem od ojca

25. 04. 2012 - Skończyły się jasne, proste zasady - teraz będzie wolna amerykanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nudzi się tym ludziom... Mogę zrozumieć jakieś prywatne wojenki ale komu się chce szukać zaplecza nieznajomych osób/firm i podpierdzielać... szkoda słów. Jest tyle ciekawszych i bardziej opłacalnych zajęć... a miejsca na rynku również niemało.

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to raczej właśnie konkrencja niszczy konkurencje...Zresztą nie wiem co się rodzi w głowie takiego typa... Poprostu brak mi słów. On naprawde dba o wyniki google czy jest po prostu typowym URODZONYM komfidentem?

Pozdro dla twojego taty i mamy

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności