Skocz do zawartości

Podatek :/


Red

Rekomendowane odpowiedzi

no to już jakaś opcja, dzięki Jędrzej, a ile wynosi podatek od takiej kasy? 22%? Szczerze to umowy jakiejś specjalnej nie było spisywanej tylko kilka linijek w wordzie kilka zdań co do wymogów, ale nie wiem czy można to nazwać umową.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak obie strony zgodnie mówia ze jest umowa to jest, nie musi byc spisane przerabiałem to z UKSem i musieli przyznac racje.

miałem faktury wystawiane na sume aw treści zgodnie z umowa. w świetle prawa umowa nie musi byc na papierze.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech starsi Ci kupia auto za twoja kase :] i looz :-) btw.

byla rozmowa o podatku z Adsense moze cos z neigo wyczytasz ... :]

Jeśli auto kupią "starsi" to będzie to ich auto. Mogą Ci je oczywiście podarować ale to nie będzi się niczym różniło od darowania gotówki (jeśli chodzi o podatek). Red Jeśłi potrzebujesz 10.000 to nie zapłacisz żadnego podatku (po 5.000 od każdego z rodziców).

Szczegóły tutaj

a tutaj ustawa

A na koniec perełka - nadaje się do działu dowcipy. W I grupie podatkowej jest m.in. małżonek i teściowa. Po rozwodzie małżonek jest w II lub nawet III grupie (nie pamiętam) ale teściowa zostaje w I grupie. Do końca życia (Twojego lub teściowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności