Skocz do zawartości

Dodatki w Grecji


jamesisko

Rekomendowane odpowiedzi

Grecy są sami sobie winni - przez wiele lat "pracowali" na swoją obecną sytuację... Nie podobają się cięcia socjalu i wydatków publicznych? Zawsze mogą zrezygnować z przyznanego im wsparcia i zbankrutować. Należy im się...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest z tego wniosek ? Rozdawnictwo nikomu nie służy ...

To ja się pytam: czemu poziom życia przeciętnego człowieka w krajach gdzie rozdawnictwo jest na poziomie >= 50% PKB (kraje Skandynawskie) należy do najwyższych na świecie , a gospodarka nie działa na 3/4 gwizdka jak w PL czy USA . Żeby komuś dać , trzeba komuś zabrać - to oczywiste .Czemu więc ci którym się zabiera nie chcą nawet słyszeć o zamieszkaniu krajów w których się raczej ani nie daje , lecz mało zabiera (Singapur).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest z tego wniosek ? Rozdawnictwo nikomu nie służy ...

To ja się pytam: czemu poziom życia przeciętnego człowieka w krajach gdzie rozdawnictwo jest na poziomie >= 50% PKB (kraje Skandynawskie) należy do najwyższych na świecie , a gospodarka nie działa na 3/4 gwizdka jak w PL czy USA . Żeby komuś dać , trzeba komuś zabrać - to oczywiste .Czemu więc ci którym się zabiera nie chcą nawet słyszeć o zamieszkaniu krajów w których się raczej ani nie daje , lecz mało zabiera (Singapur).

odpowiedź jest krótka - stosunek ilości mieszkańców do gospodarki (uwzględnij też tzw bogactwa naturalne, no i oczywiście uwzględnij % opłacanych państwowych biurw ...) no i będziesz miał odpowiedź...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat znam ludzi z Polski co mieszkają od kilku lat w Singapurze, zapewniam Cię - nie chciał byś tam żyć. Pomijając sprawę klimatu, powiem jako ciekawostkę podatek od samochodu osobowego wynosi rocznie tyle ile jego wartość. Nie ma emerytur, dzieci utrzymują rodziców stąd duża dzietność i pęd do wykształcenia. Dzieciaki nie biegają samopas po ulicy nie grają w piłkę pod blokiem, bo bodajże w wieku siedmiu lat mają egzamin i są kierowani na odpowiednie ścieżki kariery, jeden na robotnika inny na lekarza. Fakt jest tam inna kultura, zarobki wynoszą tyle co w Polsce ale w dolarach singapurskich.

Mieszkania to małe klitki, najczęściej nasi rodacy wynajmują pokój u ludzi starszych, którzy żyją z wynajmu.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest z tego wniosek ? Rozdawnictwo nikomu nie służy ...

To ja się pytam: czemu poziom życia przeciętnego człowieka w krajach gdzie rozdawnictwo jest na poziomie >= 50% PKB (kraje Skandynawskie) należy do najwyższych na świecie , a gospodarka nie działa na 3/4 gwizdka jak w PL czy USA . Żeby komuś dać , trzeba komuś zabrać - to oczywiste .Czemu więc ci którym się zabiera nie chcą nawet słyszeć o zamieszkaniu krajów w których się raczej ani nie daje , lecz mało zabiera (Singapur).

Dlaczego prohibicja w USA lub częściowa prohibicja w Polsce się nie sprawdziła (pamiętacie lemoniadę z prądem?) a w krajach skandynawskich działa? Inna mentalność. Socjalizm w Polsce nie wypalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest z tego wniosek ? Rozdawnictwo nikomu nie służy ...

Służy prawie wszystkim - rozdającym (którzy zawsze odcinają i coś dla siebie) i beneficjentom. Słowem gra muzyka.

Tyle, że służy dopóki są chętni pożyczać nam kasę, która pozwoli ten matrix utrzymywać. :)

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności