Skocz do zawartości

Słowa ukryte


Floyd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio zrobiłem nową stronę internetową mojej firmy centauri.pl. Stronka jest w technologii flash. Nie chciałem dawać zbyt dużo słów kluczowych ani zbyt długiego opisu, dlatego też cały ciąg słów kluczowych wpisałem jak tekst ukryty <div class="hidden">studio graficzne centauri, reklama...itd.

I mam traz takie pytania:

Czy teksty ukryte zobaczą wyszukiwarki?

Czy nie zaszkodzę sobie dostając np. bana?

-----------------------------------

www.centauri.pl

mydesign.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko polskie wyszukiwarki Cię zbanują, ale również google może to uczynić. Wystarczy, że ktoś zgłosi spam. Wydawać by się mogło, że można czekać w nieskończoność na reakcję, ale właśnie, co google wywaliło stronę mojej konkurencji, więc chyba biorą się do roboty.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko polskie wyszukiwarki Cię zbanują, ale również google może to uczynić. Wystarczy, że ktoś zgłosi spam. Wydawać by się mogło, że można czekać w nieskończoność na reakcję, ale właśnie, co google wywaliło stronę mojej konkurencji, więc chyba biorą się do roboty.

Przykro mi ale fake Google smiertelnikami się nie zajmuje tylko wprowadza zmiany w algorytmie.

Reaguje tylko na bardzo bardzo jaskrawe przypadki i to z dużym opóznieniem.

Tyle że to hidden nic ci nieda wiec nie warto .

Poszukaj na forum jak pozycjonować strony we flash temat był poruszany.

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tym sęk, że tamtą stronę zgłosiłem za "kefir z muslii" w kodzie do google i stąd mogę mniemać, że jednak złoszenie zostało przyjętne, z opóźnieniem +- 3 miesiace.

Ale to jest tylko moje prywatne zdanie.

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wpisywania tekstu na stronach flashowych służy <noembed></noembed>

Jeśli ktoś ma wyłączonego flasha to pokaże mu się tekst, który wpiszesz między tymi znacznikami. Spróbuj zrobić tak, że przy wyłączonym flashu internauta i tak będzie mógł się zapoznać z ofertą, stosuj nagłówki, strong itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W <noembed> możesz zrobicx wersję html strony i dodać trochę słów, itp, ale bez przsady.

P.S. do wyszukujących spamu na stronach:

Używanie visibility:hidden; albo display:none; nie świadczy o spamie. Jest wiele przypadków gdzie tego rodzaju deklaracje są potrzebne i zupełnie zgodne ze wszsytkimi *regulaminami*. Np. przy stronach zrobionychw technologii AJAX, co jest coraz bardziej popularne. Zobaczcie ile tego typu ukrytego tekstu ma google np. w analytics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności