Skocz do zawartości

linki do strony gorakamiensk.kwb.pl


adrianbaipl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam strone o gorze kamiensk. Umiescilem link na swoim portalu bai.pl link do tej strony i na innych stronach na moim serwerze. Sa to jednak subdomeny bai.pl np slusarz.bai.pl. Linkow dalem sporo dodalem rowniez z innych domen np vipweb.pl, kwb.pl . Chcac zobaczyc ile linkow jest skierowanych do gorykamiensk.kwb.pl wyskakuje mi tylko jedna pozycja. Jak działaja te linki? Słyszałem ze w jednej domenie linki sie nielicza, jednak jak jest z subdomenami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj troche forum ....

1.linki z subdomeny "cos" tam daja... ale jest to samo ip co strona do ktorej linkujesz, wiec moc linka nie jest najwieksza

2.pewnie chodzi ci o to ze widzisz tlyko 1 link w google do tej stron... a dzieje sie tak dlatego ze w google nie wyswietla wszykich linkow i trzeba czekac na update... sprawdz mzoe jak to wyglada w msn...

pozdrawiam

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za podpowiedz. Jednak niechodzi mi glownie wyswietlic ile jest realnie linkow o strony, tylko jaka maja one waznosc. Tzn to "cos znaczą" jak mam to rozumiec. Opłaca sie wstawiac takie linki czy to walka z wiatrakami ?

I drugie pytanie odnoscie linkow. Czy liki z forum licza sie rowniez ? Mam linki w stpkach postow na forum.meganecoupe.pl do swojej strony portfolio.bai.pl i nawet w yahoo gdzie dobrze bylo widac linki do gorykamiensk.kwb.pl to tego niewidac wcale. Jak to działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie am nieliczacych sie lnkow.... poszukaj na forum tematow na ten temat, bo bylo to wielokrotnie pisane i opisywane jakie linki jaka wartosc maja :pisze:

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności