Skocz do zawartości

Jak sobie z takim czymś radzić ?


MateuszI

Rekomendowane odpowiedzi

Zakłada nowy użytkownik jakieś konto. Nie podając kornetów oskarża mnie o coś.. Link

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=144650

Wiadomość od użytkownika.

Re:Witam, Dzisiaj, 18:42

CYTAT

Kim ty człowieku jestes ? Za co wziąłem kasę ?

dowiesz się w odpowiednim czasie w prokuraturze kim jestem i uwież mi nie będzie to miłe dal ceibie spotkanie, już ruszalem małą lawinę niezadowolonych klientów. Zostaniesz uderzony z kilku stron:) dwóch takich już zatopiłem na rynku, ty będziesz trzecim:)

Czy admin PIO może ustalić kto jest tą osobą ? Bo jest to trochę śmieszę... Albo jakaś dziwna walka o klienta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem Twoim klientem, trudno więc wypowiadać się na temat przedstawionego zarzutu. A ten z kolei jest zbyt ogólnikowy.

Biorąc jednak pod uwagę fakt, że "niezadowolony" zarejestrował się tylko po to, by rzucać oskarżenia stawia jego wiarygodność na zerowym poziomie. Ponadto rzuca oskarżenia pod Twoim adresem nie podpisując się a to już go kompletnie ośmiesza.

Wszystkie podane w temacie precle u mnie normalnie śmigają!

Moim zdaniem napisz do Moda prośbę o usunięcie jego postów i tematu. A samo konto powinno być rozważane pod bana (najlepiej z ip).

Swoje sprawy Ty znasz i wiesz czy jakiekolwiek oskarżenie jest zasadne.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ma to znacznie czy to sprzedaż na PiO czy nie PiO, różni ludzie trafiają się wszędzie.

Ktoś mógł zwyczajnie pomylić persony. Oskarżenia i oszustwa trafiają się non-stop. Oskarżona może być nic nie winna osoba, tak jak oszukana będzie osoba uczciwa. Problem stary jak świat i chyba nie można sobie z tym poradzić.

Jeżeli czujesz się niewinny to nie ma się czym martwić.

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwage styl pisania i formę, w jakiej to zrobił - żaden z niego klient, tylko zazdrosna konkurencja, która psuje Ci opinie.

Z drugiej strony zdarzają się sytuacje, gdy jesteśmy pewni, że z naszej strony jest wszystko ok, a tu nagle się okazuje, że zaszła pomyłka/wystąpił błąd i zażalenia klienta są całkiem uzasadnione. Sam miałem przypadek, gdy wysyłając maila z tekstami pomyliłem adres, wpisując inaczej jeden znak, i teksty poszły w kosmos albo w jakąś spamiarską skrzynkę, zamiast do klienta. Ja sprawę zamknąłem, w końcu teksty wysłane, klient nie pisze nic, więc pewnie nie ma zastrzeżeń, a tu nagle po 2 miesiącach otrzymuję zapytanie od niego, czy jego teksty zostały w ogóle zrealizowane.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety sprawa wygląda tak. Sprzedałem parę stałych dostępów do zamkniętej bazy precli. I ostatnio dość głośna awaria była na szybki-serwer.pl co mnie oczywiście nie tłumaczy bo to mój problem że nie działały blogi. Ale wszystko wróciło do normy blogi działają co może poświadczyć paru innych normalnych użytkowników, którzy nie robią za plecami.

Teraz pytanie czy jeżeli ustalę danego użytkownika, który to zrobił i go usunę z mojej grupy bez zwrotu $$ to czy zachowam się nie Fer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze nie fair, a nawet sprzeczne z prawem. Ktos kupil dostep, zaplacil za niego, a Ty go teraz usuwasz bo z Toba pyskuje. Jak chcesz sie pozbyc goscia to skasuj mu konto, ale oddaj kase. Ja bym tak zreszta zrobil i mial awanturnika z glowy, bo wiadomo, ze nic z tego dobrego nie bedzie, a jak ma jeszcze dostep bez moderacji to Ci moze precle zasyfic.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności