Skocz do zawartości

Jak wykorzystać domene www.grafika.co


intermax

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam taką domenę i chciałbym się od was dowiedzieć czy może można ją jakoś sensownie wykorzystać do celów zarobkowych?

Niby nasuwa się jedno wszystko co związane z grafika,tworzeniem stron itp no nie wiem, ale czy warto ,jak się za to zabrać ,jakie koszta ewentualne bym musiał ponieść itp. i czy to w ogóle warte zachodu?

Krótko mówiąc wasze zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domains - no wyobraź sobie że tak, ale słyszałem że mama ci pomagała robic kupkę i podcierała pupkę jeszcze w wieku 20 lat to prawda?

i na prawde to bardzo dziwne że chce poznać opinię osób doświadczonych ;)

Voyager - są takie czasy że nawet genialny pomysł nie gwarantuje nic ,przedsiębiorczość tez dużo nie daje jeśli się nie ma odpowiedniego kapitału początkowego lub sponsora .no chyba że to jakiś pomysł typu you tube lub coś na prawdę nowego itp

sellius - ze sprzedazy raczej dużo nie zyskam ,zwłaszcza że domena nie jest moja a proponowano mi jej zakup za 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ci mają doradzić doświadczeni userzy? Czy na domenie grafika.co stworzyć serwis kulinarny czy portal randkowy? A jak już tematycznie to poprowadzić za rąsię, wycenić, ocenić, docenić, przewinąć i pogłaskać? No, kur.., pomyśl trochę samodzielnie a nie lecisz na forum z każdym debilnym pytaniem. Na nieszczęście nie jesteś sam. Wiem, że postowanie kusi a user z 3000 postów uchodzi za Mastaha, ale trochę umiaru.

Twoją kreatywność widać w odszczekaniu na mój przytyk - "Dzieciak jesteś". "Nie, to ty dzieciak jesteś", "A ty większy", Nie, bo ty większy"... Przyjmij krytykę na klatę i powiedz, że się chciałeś pochwalić domeną (imho, średnia). Tyle.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domains sam zaczołeś przytyk a teraz masz pretensje że odpowiedziałem,co miałem podziękować ci ?

Tak chciałem się pochwalić całemu PIO jaką to super domene mogę kupić ;)

I sorry ale to ty jesteś dzieciak skoro mnie krytykujesz że odpowiadam na twój przytyk i poniżej sam to robisz w rozszerzonej formie:) .

Jak takiś mądry to napisz mi jakiś pomocny post albo nic nie pisz omiń post i zapomnij o nim,bo nie mam ochoty się kłócić ,nie po to tu jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A twoim zdaniem warto się za to zabierać,zainwestował byś w coś takiego ? bo różne opinie o tych domenach .co słyszałem raczej nie pochlebne.I teraz to kwestia tego że są drogie (co tez może być plusem bo mało osób je kupuje) Mógłby to być też rodzynek przez co lepiej może być zapamiętana wśród wielu .pl-ek? .Ale to tylko gdybanie i nie wiem czy te cechy plus to że nazwa jest generyczna jest wystarczająca aby w nią poświęcić czas i pewnie talary. niby dużo w sieci tych ofert związanych z grafika ale nie jest to podobna sytuacja jak z katalogami firm/stron gdzie kilka spełnia swoja funkcje a reszta to tylko kolejne katalogi www.

Mam szanse się z tym przebić? Myślałem tez nad połączeniem tematyki ofert z artykułami i może forum związanych ogólnie z pytaniami o grafikę,tworzenie itp? i wiem to niby logiczne ale czy warto ,bo z katalogami tez mówia dużo a potem co z nimi jest każdy widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchom dobrze zoptymalizowany serwis dot. grafiki i opchnij całość jakiejś firmie, zajmującej się grafiką

Wdrażaj systemy ISO taniej, szybciej, pewniej. Oferujemy wdrożenia, szkolenia, certyfikację ISO 9001 oraz innych systemów z branży. Przedstawimy oferty związane z systemami ISO w ciągu 5 dni, a Ty wybierzesz najlepszą z nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że domenę łatwiej sprzedać z serwisem. Osobiście postawiłbym na niej jakąś stronę, dorobił trochę na Adsense i z programów partnerskich (choć dotyczących grafiki nie znam... może PP ze stockami jakiś jest), a później sprzedał (j/w).

Na Allegro taka egzotyczna końcówka raczej cienko pójdzie, bez względu na keyword.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki panowie spróbuje z tym serwisem a nóż zacznie zarabiać cos na siebie,jak nie to spróbuje sprzedać jak mówicie.

Patrzyłem na zagraniczne w niemieckim i dunskim i tureckim grafika to grafik.W słowackim i węgierskim te słowo znaczy to samo, a w finskim grafika to grafiikkaa ,niestety sprawdzane na tłumaczu google .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, wspólnymi siłami udało się rozwiązać Twój złożony problem. Cieszymy się wszyscy, że znalazłeś rozwiązanie tej arcytrudnej kwestii. Informuj nas, proszę, o postępach tu, na forum, a ja ze swej strony już dodaję adres do ulubionych.

ps. Jakbyś mógł jeszcze podać znaczenie tego słowa w algierskim i szkockim, bo nie mogę zasnąć.

ps2. A moderację proszę o przyklejenie tego tematu, może w "Przedsięwzięciach Forumowiczów"?

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności