Skocz do zawartości

Programy partnerskie dla strony o tematyce muzycznej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam stronę z dość sporym ruchem strona dotyczy tematyki muzycznej ale od czasu gdy ją postawiłem strona nie zarabia tyle by sama siebie mogła utrzymać, w sieciach afiliacyjnych brakuje programów partnerskich dotyczących muzyki są tylko głupie programy partnerskie które naciągaja ludzi typu pobierz mp3 za sms, wogólę sie zastanawiam czemu sieci afiliacyjne takie programy dopuszczają bo to jest zwykłe złodziejstwo ale mniejsza o to.

Szukam programów partnerskich lub sposobu na zarobienie pieniędzy na utrzymanie strony tak by strona mogła utrzymac się z użytkowników którzy wchodza na strone www.

Czy ktoś zna jakieś muzyczne i fajne oraz uczciwe programy partnerskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowales adsense? Moze empik - tradedoubler z nimi wspolpracuje, mozesz tez pomyslec o sprzedawaniu linkow

Adsense wyświetlam na swojej stronie ale jest z tego nie wielki zarobek tradedoubler mało w nim programów muzycznych sprzedaż linków no nie wiem wiesz zawsze można tworzyć swoje ebooki dotyczące produkcji muzyki ze względu tego iż sam jestem producentem muzycznym i znam się co nieco na tym, ale głownie chodzi mi o jakieś ciekawe programy partnerskie. Dużo osób pisze do mnie właśnie z kontaktu na stronie czy nie miał bym do sprzedania biletów na Eventy i imprezy i festiwale, z chęcią bym mógł podpisać nawet umowę z jakimś organizatorem i rozprowadzać online bilety, teraz współpracuje z jednym włoskim Labelem oraz Polską Agencją Muzyczną Promaidmusic ale to jest na zasadzie wspólnej reklamy itp.

A chciał bym w końcu zamienić ruch na stronie w pieniądze by utrzymać serwis i go ulepszać/rozwijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności