Skocz do zawartości

[WYKONAM] Teksty - postaw na jakość


pavlo911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję osoby/firmy z zapotrzebowaniem na teksty do mocnych precli i na zaplecza (ew. docelowe strony WWW). Interesuje mnie stała, regularna współpraca (mile widziana UoD). Chętnie przyjmę także pojedyncze zlecenia!

Z mojej strony mogę zapewnić:

- teksty wysokiej jakości, poprawne merytorycznie i językowo,

- jasne warunki współpracy, sensowne terminy

- stabilne łącze internetowe, w miarę bezawaryjną instalację elektryczną oraz drugi(a nawet i trzeci) komputer, w razie awarii pierwszego!

- stały kontakt (telefon, e-mail, gadu-gadu)

Czego oczekuję? Uczciwości i sensownych warunków. Moja obecna współpraca z kilkoma firmami układa się bezkonfliktowo. Liczę, że z kolejnym kontrahentem będzie tak samo, a nawet lepiej!

Cennik (1000 znaków ze spacjami netto):

- Mocne precle i zaplecza - 3,00 PLN (w przypadku branż powszechnie uznawanych za bardziej wymagające - 4,00-6,00 PLN)

- Artykuły tematyczne, b. dobrej jakości - 8,00-13,00 PLN

-Teksty synonimizowane - 20zł/sztuka (1300-1500 znaków po wymieszaniu, synonimizacja wyrazów oraz fraz i 2 pełnych zdań)

Ceny do negocjacji

KONTAKT:

e-mail: pavlo911@gmail.com, cybulkopawel@wp.pl

GG: 3403371

tel.: 504 981 543

Pozdrawiam,

Paweł Cybulko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności