Skocz do zawartości

stare domeny?


vegitaluk

Rekomendowane odpowiedzi

Za taką kasę wolę zbudować zaplecze do pozycjonowanej domeny... niż sie zastanawiać czy za 4000Euro nie kupiłem sobie bana..

no tak,... masz podejscie od strony pozycjonera i pewnie go nie zmienisz

ale pomysl ze kupujesz ta domene i tylko z tej jednej doemy wpad Ci co miesiac jakies 200-300 euro

czyli po roku sie zwraca, a Ty siedzisz i nie robisz nic!

albo nie robisz to co lubisz, czyli pozycjonujesz :)

[bilety lotnicze] [strony www poznań]

"No se ganó Zamora en una hora"

Masz wolne domeny? Zaparkuj je! i zarabiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co ten caly rynek wtorny domen?

firmy ktore oferuja dostep do informacji o wygaslych domenach?

Po pierwsze domeny owszem łowią ale to właśnie firmy które mają dostęp do tych danych - jakby to był taaaki majątek to by nikt nie udestepniał na zwenątrz - niestety w większości przypadków chodzi tu zarobek na rejestracji - wszytskie takie "udostepniacze stroci" mają linki prowadzące do swojego dziłąu sprzedazy lub przez jakiąś affilację do sprzedawcy domen. Żebu nie być gołosłownym przśledziłem pierwsze pięć z brzegu - superfajne stare domen: i co Goole ich nigdy na oczy nie widzało ! - żadnych linków ... (ups jedna miała z "listy wygałsych domen"). Zero alexa, zero yahoo, zero cokolwiek.

Jednym słowem - można trafić na coś niby fajnego ale w rzeczywistości będzie to ochłap nie wzięty przez firmę zawodowo się tym zajmującą. Jedyne wyjście to jakaś akredytacja ICAN - zawaansowane skrypty i sprawdzanie 50 000 domen dziennie - a restza dla ludu - może coś zarejestrują przez nas to dodatkowy dolar się sypnie. Inaczej grasz w trzeciej lidze.

Nie twierdze, że nie można kupić np: starego serwisu - najlpiej ciepłego i działajacego - sam to kupiłem serwis za 700 zł :-) PR4 i prawdziwą treścią. Ale stare domeny - sorki - przyznaję się bez bicia kupiłem dwie - jedna z banem a drugą o mocy takiej jak zupelnienie nowa. W sumie nie straciłem/ale tez nie zyskałem.

Moja rada (za darmo) - zamiast wierzyć w cudowną moc tego co stare (a szczególnie, że firmy za darmo by nam jeszcze to dały), poszperajcie, czy ktoś nie chce sprzedac serwisiku w cenie domeny i hostingu - tu można trafić! - często wystraczy poprawić indeksację i mamy saite x 10. Dodac kilka dobrych linków i PR skacze z 4 na 5 - to wsam raz robota dla chłopkaów znających się na SEO.

No ale juz za dużo powiedziałem .... ;-) zaraz mi wykupicie wszystko co można.

P.S. Uważajcie na cwaniaków z allegro - co robią niby serwisy na gotowym templacie i domenie np.: info - kradną PR4 i sprzedają za kilka stówek - serwis to znaczy serwis - może nieudolnie porwadzony ale przez jakiś czas rzeczywiśie istenijący w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starymi domenami można się podetrzeć. Google trzyma historię domen pełną

Ale jest coś dla pozycjonerów ciekawego kupić stare forum z 130000 postów to jest gratka .

Własnie prowadzę rozmowy z włascicielem :) fajne tematyczne forum a on nie ma pojęcia co sprzedaje.

Może to trochę swiństwo bo jakby wiedział ale ale .... jak chce sprzedać to ja jakoś winny się nie czuję.:brawa:

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalczego świństwo ?

pewnie 130 000 postów i site na poziomie 1000.

Ile może to być warte 300 zł ?

A że ty zrobisz z tego site: 200 000 i dobre linki i serwis o watościu 10 000zł -Ale to nie oznacza, że sprzedał Ci serwis za 300 wart 10 000, tylko, że Twoja praca warta była 9700 zł. Po prostu za mało docenia się optymalizcję i ogólnie SEO.

TO nie jest tak, że każdy POKEMON chwyci takie forum - zrobi dobre linki, zmienne mettagi, mod_rewrite - dołoży, gdzie potrzeba przekierowanie i bedzie cacy. Średni POKEMON - złatawki serwsowi Bana a w najlpeszym wypadku garśc filtrów. SEO nie jest wiedzą tajemną ale wymaga pracy, o której większosć nie ma pojęcia i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności