Skocz do zawartości

Koszt pracownika a roznica w umowie


ErnestM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje osob ktore chcialyby zaczac prace jako designer+koder, chodzi o projekty ktore dana osoba by wykonywala. Mam zlecenia z zza granicy i chcialbym sie przekonac czy oplacalo by mi sie zlecanie ich tutaj a sprzedaz za granica. Co o tym myslicie? Chodzi o w pelni profesjonalne osoby, moga byc studenci jednak obeznani dobrze w temacie.

Ogolnie macie jakies poradniki badz strony gdzie moge znalezc srednie pensje ktore moga dostawac takiego typu pracownicy? Ewentualnie moge przyjac osoby na czas nieokreslony, jednak chcialbym poznac koszty calkowite bez bonusow ktore bym ponosil zatrudniajac taka osobe w Polsce.

Pozdrawiam.

P.S. Nie obchodzi mnie wykorzystywanie osob za 1500 PLN miesiecznie, mozemy umowic sie na % czy tez stala kwota od zlecenia. Pelna satysfakcja dla 2 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności