Skocz do zawartości

AsystentSEO - analiza konkurencji, gotowe raporty


apoyo

Rekomendowane odpowiedzi

AsystentSEO to pracujący w pocie czoła pomocnik pozycjonera. Został stworzony po to, aby wykonać najbardziej żmudne i czasochłonne prace niezbędne przy każdej analizie SEO. Poniżej przedstawiam jego zakres obowiązków.

1. Analiza konkurencyjności danej frazy

- Sprawdza liczbę wszystkich wyników w Google.pl

- Sprawdza liczbę stron głównych w TOP20

- Sprawdza liczbę stron głównych w TOP100

- Pokazuje trend frazy

1.jpg

2. Analiza parametrów stron z TOP20 oraz ich treści

Analiza została podzielona na dwie części. W pierwszej pobierane są dane dotyczące parametrów domeny:

- Google site (liczba zaindeksowanych podstron)

- PR (PageRank)

- Alexa BL (linki zwrotne według Alexa.com)

- Referring Domains (liczba domen linkujących do strony według Majesticseo.com)

- External Backlinks (liczba linków zwrotnych według Majesticseo.com)

- Referring IP (liczba różnych IP linkujących do strony według Majesticseo.com)

- Alexa Traffic Rank (global) (ocena ruchu według Alexa.com)

- Linki in (linki wewnętrzne z możliwością podglądu)

- Linki ex (linki wychodzące z możliwością podglądu)

- Wiek domeny

- IP serwera

2.jpg

Druga część obejmuje analizę treści:

- sprawdza czy podana fraza występuje w tytule strony, adresie domeny oraz całym adresie URL

- pokazuje liczbę znaczników H1, H2, H3 itd. oraz sprawdza czy występuje w nich podana fraza

- zlicza ilość znaków monitorowanej strony z kodem i bez kodu oraz liczbę słów

- pokazuje stosunek treści do kodu

- pokazuję częstotliwość występowania podanej frazy w treści z pominięciem części niewidocznej dla robota wyszukiwarki

3.jpg

3. Analiza strony klienta oraz jej porównanie z konkurencją

Podając adres strony otrzymasz jej analizę uwzględniającą wszystkie powyżej wymienione parametry. W raporcie PDF zostanie porównana do konkurencji z TOP20.

5.jpg

4. Przygotowanie raportu z przeprowadzonych działań

Z każdej przeprowadzonej analizy na podany adres e-mail zostanie wysłany raport który można dowolnie modyfikować w panelu użytkownika. Możliwa jest zmiana nagłówków, dodania treści oraz umieszczenia swojego logo.

4.jpg

Dziś każde nowo założone konto otrzyma możliwość darmowej analizy 10 fraz.

AsystentSEO.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

trend frazy jest nie przydatny jezeli nie ma sie pkt odniesienia - dlatego pasowaloby dodac w ustawieniach jakies 2 domyslne frazy (o ktorych sami wiemy jaki generuja ruch) z ktorymi soft bedzie zestawial trend

pomysl o wersji serwerowej aby mozna bylo przez darmowe konta kozystac z analizy anchorow z ose ahrefa i polskich odnosnikow :)

edit:

no chyba ze sam wykupisz tam konta pro

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aplo - punkty przydzielane są po zatwierdzeniu konta

sleaquit - porównywanie trendów jest w planach. Podobnie sprawa wygląda przy włączeniu analiz z dodatkowych źródeł.

seowin - obecnie projekt jest w fazie rozruchu. Zbieramy uwagi i sugestie.

Po zakończeniu prac jest szansa na wersje serwerową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się a po kliknięciu w link z maila po rejestracji mam...

Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/xxx/public_html/asystentseo.pl/index.php on line 123

edit:

kliknąłem jeszcze raz w link i już jest ok.

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie powierzam, ujawniam, swoich domen, zaplecza, klientów osobom co sami zajmują się SEO. Takie coś ma racje bytu jak dla mnie wyłącznie w wersji serwerowy na moim serwerze i bez evala oczywiście :).

dlatego dodanie adresu strony nie jest wymagane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak z programem...

Dodałem cztery frazy i chciałem po czasie zobaczyć czy "wspieły" się w kolejce - odświerzyłem stronę to odjęło mi cztery punkty, więc z nie dowierzaniem odświerzyłem jeszcze raz i został mi tylko jeden.

Nie zwykły presell tylko porządne artykuły - btw wymienię się linkiem => PW...

Troche bardziej zwykły artykuły do przedruku...

A także Antyplagiat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam tak samo jak MaxPan

Może warto pomyśleć o wersji serwerowej AsystentaSEO ?

Cytat

SEO zaplecze pozycjonerskie - www.ZapleczePozycjonerskie.PL - SKUTECZNE. SEO COPYWRITER teksty na zlecenie. www.SeoCopywriter.pl. Opisy produków w sklepie www wykona seo copywriter - zobacz koniecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednej analizowanej frazy zbieramy kilkanaście różnych parametrów dla każdej z 20 stron z TOP20. Cały proces trwa kilkanaście minut.

Dziś i jutro ze względu na dużą ilość osób testujących czas oczekiwania na raport może wynieść kilka godzin.

matrus2 - prawdopodobnie odświeżając stronę przesyłany był po raz kolejny formularz. Nad rozwiązaniem problemu pracujemy.

Nie wspomniałem jeszcze o spisie który znajduje się na dole strony.

Sprawdź. Może już mamy gotową analizę frazy której szukasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności