Skocz do zawartości

AsystentSEO - analiza konkurencji, gotowe raporty


apoyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przetestowałem, sofcik. Ładnie generuje raport i ma duże szanse powodzenia, jeśli będzie wersja serwerowa, taka wersja nie ma zbytnio szans powodzenia, bo nie każdy chce ujawniać adresy i frazy, a czas generowania raportu jest w związku z dużą ilością fraz spory. Przykładowo ja zleciłem raport koło 10:00 dostałem o 18:00...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgodnie z sugestiami przygotowaliśmy wersję serwerową skryptu wprowadzając przy okazji niżej opisane zmiany.

Skrócenie czasu zbierania danych

Proces został podzielony na dwie części. W pierwszej zbierane są adresy stron oraz dane z nimi związane. W drugiej parametry z wyszukiwarki i majesticseo. Dwa oddzielne CRONy mają czasy wykonywania ustawiany indywidualnie przez administratora.

Porównanie trendów

W panelu administracyjnym można podać frazę wyjściową względem której będą porównane wyniki na wykresie Google Trends (dla każdego wyniku może być inna fraza wyjściowa).

trend.jpg

Usunięcie zbędnego kodu

W wersji serwerowej nie ma alfabetycznego spisu fraz oraz wysyłania wyników na maila. Administrator ma już wszystkie frazy w panelu, a raporty może dowolnie modyfikować i pobierać.

Ze względu na pełny dostęp do możliwości skryptu nie ma również zarządzania kontami użytkowników i płatności SMS.

Wymagania serwera:

1. 50MB

2. Obsługa CRON

3. Obsługa CURL

3. Obsługa PHP powyżej wersji 5

4. Baza danych MSQL

Ze względu na ilość operacji jakie wykonuje skrypt SEOhosting nie jest najlepszym miejscem na jego użytkowanie. Z tańszych serwerów możemy polecić jedynie linuxpl.com oraz netmark.pl.

Do poprawnego i szybkiego działania Asystenta niezbędnie będzie posiadanie innych dodatkowych serwerów z których będą wysyłane zapytania.

Skrypt udostępniany jest na podstawie dożywotniej licencji.

Koszt: 195zł netto (239,85zł brutto).

Dodatkowo dla pierwszych 20 osób został przewidziany gratis w postaci multikodu do katalogów Ersim.pl o wartości 47zł netto (57,81zł brutto).

Zamówienia można składać na adres biuro(a)apoyo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WebReklama

Obsługi proxy nie przewidujemy.

Dodanie serwerów jest opcjonalne i bardzo proste (kopiuj wklej).

Skrypt działa na zasadzie: Przychodzi zlecenie -> wrzucam frazy do analizy -> mam wszystkie dane potrzebne do wyceny a gotowy raport wysyłam do klienta

Nie monitorujemy pozycji ale porównanie o którym piszesz można przeprowadzić zapisując PDFy z analizy raz na miesiąc. Zautomatyzowanie tego procesu jest do zrobienia :)

Kod jest otwarty. Można w nim wprowadzić dowolne zmiany.

Czy wymagany jest zend lub ioncube loader?

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

AsystentSEO ma być narzędziem ułatwiającym analizę i wycenę fraz. Będzie przydatny dla każdego pozycjonera który szanuje swój czas. Sam raport jest doskonałą podstawą do uargumentowania klientowi nałożonych cen.

Skrypt może być alternatywą jeśli w tym celu używasz samuraja.

PS

Testową analizę można przeprowadzić nieodpłatnie na stronie AsystentaSEO

W porównaniu do wersji serwerowej:

- nie można modyfikować raportu

- frazy są widoczne dla wszystkich

- nie można porównać trendów

- nie można dodawać hurtowo fraz

- czas analizy może trwać do 24h

- nie ma dostępu do archiwum monitorowanych stron i fraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@ apoyo

Skrypt w wersji serwerowej:

1. Jak długo robi się analiza dla np. 10 słów kluczowych (tak w przybliżeniu - 5 min., 15 min., 30 min. itp.) ?

2. Wszystkie dane są pobierane z Majestic SEO i nie jestem narażony na ban IP (zasada działania identyczna do Market Samuraia) ?

3. Jak wygląda sytuacja aktualizacji skryptu w wersji serwerowej - bezpłatne, płatne.... ewentualnie ile?

4. Planujesz dalej rozwijać skrypt o dodatkowe funkcje, czy to wersja finalna?

5. Czy można zamówić wersje testową na własny serwer np. na 30 dni ? (wiem, że jest dostępna wersja na Twoim serwerze, ale chciałbym przetestować przed zakupem, jak skrypt będzie się sprawował na moim serwerze)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności