Skocz do zawartości

[sprzedam] teksty z dużą ilością synonimów


Kawoniks

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam paczkę 35 tekstów o tworzeniu stron www i pozycjonowaniu. Teksty z dużą ilością synonimów. Średnia długość teksty po wymieszczaniu 1500-1600 znaków, średnia długość przed wymieszaniem 3500 znaków.

Teksty nie były wykorzystane i sprzedaję je wyłącznie 1 osobie.

Proponowana cena za całość 300zł. Dla osoby która ma konto w mBank i jest w stanie zrobić przelew do godziny 20:00 cena tylko 200zł (muszę dzisiaj zrobić przelew, dlatego bardzo mi zależy na szybkiej sprzedaży).

Pierwszeństwo mają osoby z kontem w mBanku!

Kontakt przez PW

Edit: Teksty nadal się nie sprzedały... Nikt nie jest zainteresowany taką tematyką? Wklejam przykład takiego tekstu: https://szyhol.wordpress.com/2012/02/22/prz...t-z-synonimami/ (nie jest on wliczony w paczkę 35 tekstów, dlatego go udostępniam)

Edit2: Tekstów nie udało mi się sprzedać, więc i cena 200zł jest już nieaktualna. Za teksty chcę otrzymać 300zł, ale gratis dorzucam jeszcze 10 tekstów o łącznej długości 17600 znaków przed wymieszaniem (około 700-800 po wymieszaniu każdy tekst)

P.S. Co się stało że zainteresowanie tekstami o tematyce pozycjonowania i stron www tak bardzo spadło? Jeszcze nie tak dawno ta tematyka najlepiej się sprzedawała, a aktualnie ani 1 oferty ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności