Skocz do zawartości

Palikot wywija na parkiecie.


doler

Rekomendowane odpowiedzi

Głosowałem na tego cwaniaka myślałem że Polska polityka wreszcie będzie miała jaja, tu cisza palik czasami coś powie ,biedroń tylko o homuśi walczy,grodzki to tylko manekin,nic nie robią. Podobno w zaciszu coś robią,zobaczymy. Na razie partia palikota to porażka.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran wejdź na ich stronę i poczytaj sobie o wszystkich projektach ustaw. O tym o co kto, gdzie i jak walczy. Jeśli chcecie się opierać na tym co mówi TVN24 i piszę Gazeta Wybiórcza to wiele prawdy nie poznacie. O rzeczach niewygodnych się w tym kraju nie pisze. Bo po co?

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w tvn i gw to o Palikocie pisza w superlatywach:p wiec programem mozesz sie jedynie rozczarowac:p przeciez sami go przed wyborami wypromowali, zasiadal w kazdym programie jak i udzielal wielu wywiadow;]

Na Palikota glosowaly po prostu osoby ktore mozna okreslic jako naiwne, aczkolwiek wedlug mnie nawinosc czy niewiedza nie jest wytlumaczeniem glupoty.

Moze sa i ine przyklady ale w kazdym razie to co glownie jest wymienianie jako zacheta oddania glosu wlasnie na Palikota, to populistyczne hasla:

1) homo

2) legalizacja narkotykow

3) antyklerykalizm

1)Palikot przedstawiajacy sie jako zwolennik narkotykow, w roku 2006 glosowal za zaostrzeniem kar za uprawe konopi oraz za posiadanie srodkow odurzajacych (wrecz zamykanie w wiezieniu, nawet do 8 lat)

2)Palikot bedacy zwolennikiem legalizacji zwiazkow osob tej samej plci, mial swoj tygodnik Ozon, nie znam nic co byloby tak negatywnie nastawione w stosunku do takich osob;]

Popularne okrzyki typu "zakaz pedalowania" wywodza sie wlasniej z tej oto gazetki.

3) - nie znam, moze kiedys sie doczeka syna w seminarium:P

po prostu ma kupe kasy zrobil badania co mu sie oplaca krzyczec zeby dostac poparcie, i to mu wyszlo bo reszta pogladow zagospodarowana;]

zostaly populizmy, ktore nic nie znacza a latwo wywoluja emocje i dziela spoleczenstwo.

Po prostu powstala partyjka, ktora rzuca hasla ideologiczne typu aborcja, religia uwikłując w te rozgrywki, po przeciwnej barykadzie partie prawicowe takie jak PIS.

Sluzy to temu zeby obywatel widzial klucaca sie lewice z prawica, no i te centrum dajace bezpieczenstwo, PO;]

Jak ludzie to pojma bedzie nam wszystkim lepiej. Kto pamieta wybory przed ktorymi nie bylo rozmowy o in vitro i aborcji? a kto pamieta taka rozmowe bez wyborow? tematy, ktore po prostu nie maja jakiegokolwiek wplywu na zycie przecietnego czlowieka a przed wyborami okazuje sie ze sa tylko one poruszanw. Bo zeby gadac o gospodarce, to jeszcze trzeba miec cos do powiedzenia. No i wywoluje mniejsze emocje pana Kowalskiego przed TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Palikota zagłosowałem ponieważ chciałem wyrazić swój sprzeciw. Ale teraz chyba już nie pójdę na wybory, wkurzyli mnie że tak się doje-walili do tego krzyża...

Komu on przeszkadza, to historia Polski powinien zostać... Jak ktoś jest satanistą to może przeklina go, znam kilka osób innej wiary niż katolicka i jestem pewien że mają to gdzieś czy krzyż tam wisi czy nie. Oni w kwesti religijnej mają inne priorytety jak: gdzie jest krzyż / zdejmij krzyż

Na Palikota chyba już nie zagłosuje, no chyba że coś się zmieni...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjay rzeczywiście poczytam dzięki . Jednak to sa tylko projekty,uznam ich za skutecznych jak chociaż przeforsują 25% tego co planują.Wszystkie partie mają mnóstwo projektów ,wiesz ile PiS ich ma :D patrze na efekty nie plany.

jest jedna, ktora nie ma, nie potrzebuje wystarcza jej dziennikarze i moze wcisnac kazde klamstwo. Podobaja mi sie ostatnie reformy emerytalne, zusu w ktore nie wierzy nawet przeprowadzajacy je minister finansow, ktory odklada sobie pieniazki na emeryture ale nie u nas;] jak jemu sie nie oplaca to co dopiero zwyklemu obywatelowi:p (chociaz ten ostatni sie nie martwi, wazne ze serial w tv jest;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran, ale przecież żadna partia opozycyjna czy to Palikota, czy PiS czy SLD niczego nie przeforsuje bo nie ma większości. Jedyne co mogą robić to nagłaśniać te sprawy o które walczą i przekonywać ludzi do swoich racji. Po to żeby w następnych wyborach osiągnąć taki wynik który pozwoli coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na palika z powodu braku alternatywy.Jednak starzy to mają przyzwyczajenia jeszcze z komuny , a nowi młodzi myślą typowo kapitalistycznie - biznesowo (a w biznesie nie ma zmiłuj się).Skutek i ci ci robią sobie z obywateli jaja ii wykorzystują swoją pozycje tylko do własnych celów nie myśląc o obywatelach. Moim skromnym zdaniem najbardziej winni w tym wszystkim nie sa oni tylko my obywatele którzy przyzwalamy na to biernością. Grecy nie zgadzają się na obniżkę wynagrodzeń do 800 euro,a Polacy z wynagrodzeniami może z 300 płacą pokornie na Grecje hehe. No cóż ale Polacy to najwięksi egoiści w Europie ,tylko wspólnie da się coś wywalczyć,a my nie potrafimy tego ani w Polsce ani za granicą.Efekt jest widoczny w sejmie. Moim zdaniem.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności