Skocz do zawartości

Kaspar pokaż, że masz jaja i jesteś konkretny chłop :)


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawe słowa :

"ale należy również usunąć wszystkie linki pozyskane z innych źródeł stworzonych tylko w celu manipulowania PageRank. Dotyczy to m.in. tzw. stron presell i innych “zapleczy” tworzonych ręcznie lub automatycznie oraz spamowania for i blogów."

Otwierają OFICJALNIE epokę szkodzenia konkurencji linkami. Google wije się jak piskorz.... i z jednej głupoty idzie w inną....

Sprzedaż xrumera wzrośnie....

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Przychodzi taki Dido i podpierd**** pisząc swoją klasyczną mantrę o spamie ...

..., a później przychodzi taki Beerbant pierd.. krzykiem swoją klasyczną mantrę o monopolach... a jego fani linkują mi stronę na xxx ;).

Linkujcie i zgłaszajcie konkurencję, skoro tak interpretujecie prostą poradę Kaspara dla Nokauta, Ceneo i pozostałych. Powodzenia.

Dido zaczynam odnosić wrażenie, że albo udajesz, że nie wiesz o co chodzi albo rzeczywiście nie wiesz , o ile w pierwszym warunku jest to zrozumiałe o tyle w drugim warunku nic już Tobie nie pomoże :)

Walnij jeszcze argument w stylu "zawsze możecie zmienić wyszukiwarkę" :) (i powtórz to przed lustrem w liczbie pojedyńczej) :)

Współczuję, że szerzej nie ogarniasz tematu :) ale jak już kiedyś napisałem to nie mój problem ...

Co do zgłaszania Ciebie jako konkurencji nie jesteś dla mnie konkurencją , nikt kto nie potrafi ocenić konkurencyjności frazy (jak Ty) nie jest dla mnie konkurencją :) (bez urazy)

PS

Jeżeli mogę Ciebie prosić to (w kwestii merytorycznej) w wolnej chwili przeanalizuj "mój młody padawanie" problem jaki zasygnalizowałem opisując budowę zaplecza tematycznego i zgodność takich poczynań w świetle ostatnich stwierdzeń goglarzy ... Przy analizie odrzuć wszystkie złe moce i oddaj sie uczuciom mój młody padawanie ...

:D

Wg. mnie Beerbant nie wnosi nic do branży poza krzykiem...

Z chęcią posłucham / poczytam cóż takiego Ty wniosłeś :) (no offence)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu się tym przejmować, tylko robić swoje i samemu wyciągać wnioski. Google i tak będzie pisać i propagować swoje.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

@Dido: Jak zatem pozycjonujesz swoje strony? Stawiasz stronę i liczysz, że ktoś Cię zalinkuje? Jestem ciekaw, zwyczajnie ciekaw jak to należy robić by być w zgodzie z WGdW.

Wpadnij na forum googlowskie tam zobacz porady kolegi Dido który sypie pomysłami jak z rękawa , jego "płodność" jest oszałamiająca ....

Zresztą 95 % uczących się tam padawanów stać tylko na pomysły typu to spam, to ukryta, tam odkryte a gdzie indziej nie odkryte ....

Jak zadasz pytania w stylu chcę zbudować zaplecze do pozycjonowania oparte na takiej a takiej zasadzie to jedyne co zobaczysz to mantre o ukrytych treściach przespamowaniu wszystkiego ....

A już najlepszym numerem stulecia jest to, że o etyce SEO wypowiada się tam [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] i kanciarz .....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą 95 % uczących się tam padawanów stać tylko na pomysły typu to spam, to ukryta, tam odkryte a gdzie indziej nie odkryte ....

błąd... nikt z nas nie nosi warkoczyków, więc określenie "padawany" mało trafne :)

A już najlepszym numerem stulecia jest to, że o etyce SEO wypowiada się tam [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] i kanciarz .....

Nawrócił się... :D Taki nasz apostoł Paweł [Dz 9,19–20] On też już kilka dni po nawróceniu głosił prawdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawrócił się... :) Taki nasz apostoł Paweł [Dz 9,19–20] On też już kilka dni po nawróceniu głosił prawdę :)

gdyby się nawrócił to oddałby pieniądze, przeprosił za złodziejstwo tekstu a nie głupio się tłumaczył , że jak inni to robią to i jemu można ...

Także z niego taki nawrócony jak ze mnie karmelita bosy :D ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą algorytmu google'a jest założenie, że ktoś linkuje do strony, bo mu się podoba. W myśl tego założenia nie ma najmniejszego znaczenia czy linki są pozyskane przez budowę zaplecza, SWLe, automatyczne komenty na blogach czy kupowanie linków - każdy z tych sposobów jest "nienaturalny".

Naprawdę oczekujesz od rzecznika google, że powie iż "sztuczne" linki z zaplecza są OK, a "sztuczne" linki z SWLi są nie-OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz podkreślam wytyczne google nie są stworzone po to aby były wyniki jak najtrafniejsze tylko po to aby ingerencja w wyniki czyli pozycjonowanie się nie opłacało - ergo było droższe od AdWordsa ...

Trzy lata Krzysiek o tym trąbię:

Bądźmy uczciwi i nazywajmy czarne czarnym, a białe białym:

Google zabraniając stosowania SWL nie walczy ze spamem (dziś strony systemowe są wartościowe), czy nie walczy z linkami dla robotów a nie dla ludzi (jakim prawem mają wymagać co umieszczamy na swoich stronach?).

Google tylko stara się podwyższyć cenę usługi SEO, aby była mniej konkurencyjna w stosunku do AdWords. Bezczelnie zabrania swoim rynkowym konkurentom automatyzacji, a rzeszom naiwnych zaleca drogie i mało skuteczne działania, by zniechęcając się, przyczołgali się z pieniędzmi i kupowali kliknięcia.

Systemom Wymiany Linków natomiast, nie chodzi o nieuczciwą wymianę, nietematyczne linki przez które nigdy nie przejdą ludzie, czy z definicji działania sprzeczne z zasadami.

Jedynym powodem istnienia SWL-i jest obniżenie ceny usługi SEO, aby była bardziej konkurencyjna w stosunku do AdWords.

Widzimy więc, że jeżeli nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze, i to nie byle jakie. Rynek reklamy w wyszukiwarkach na świecie warty jest grube miliardy dolarów.

:-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej bawi to, jak pod tymi wpisami Kaspara wypowiada się typ pchający blasty za 99 złotych i wystawiający Fakturkę :), a piszący stare dobre slogany z forum Google: "Śmieci, spam, Publiker, XR, SB - złooooo" :D.

SQT idzie na łatwiznę - efekt psychologiczny i powszechne obrażanie wszystkich, bo przecież mając X wartościowych serwisów z linkiem do strony Y jestem cholernym spamerem :) Chociaż to takie zrozumiałe - skoro mam serwis lepszy niż ktoś inny to jestem na pewno zły :)

Mam też inne pytanie: czy za pisanie "wartościowych" porad na forum Google są premie w SERPach? Bo tak się tym jarają ludki tam, że o moja matko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszą rzeczą IMHO jest problem, że niestety niektórzy mają klapki na oczach i nie dostrzegają pewnych korelacji w historii najjaśniej nam panującej wyszukiwarki , nie wiem czy jest to spowodowane małą pojemnością puszki mózgowej (bez urazy) czy naiwna wiarą, że "don't be evil" to rzeczywista maksyma google :)

Fakt faktem sami trochę przyłożyliśmy się do zrobienia burdelu w necie ale jakoś nie za bardzo widzę rzeczywistych chęci uporządkowania go przez korporacje której naczelną zasadą jest wyciągnięcie maksimum kosztem minimum przy jednoczesym praniu mózgów, że to z troski o użytkowników i dla ich dobra ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie zależy na tym, żeby się im klapki otwierały. Niech tkwią dalej w kupie, myśląc że mając 60 linków prowadzących do strony, z tego 57 nofollow są w stanie zawojować internet kopiując teksty z pomocy Google. To naprawdę lamerskie.

Mnie jednak bawi ten pewien schemat zachowań. Robię za białego, jestem pierwszy do pomocy, krytykuję używanie Publikera (lol), nie popieram blastów, a potem....

Zamykam okno z pomocą Google i daję ogłoszenie na piO, że puszczę blast za 99 złotych :)

Jest tam pod kasparowym wpisem na G+ taki gieroj, co pojechał bo całym sofcie, a sam się wystawił na PiO z ogłoszeniem o blastowaniu :D Daje jeszcze fakturkę, jakby ktoś chciał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności