Skocz do zawartości

Kaspar pokaż, że masz jaja i jesteś konkretny chłop :)


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

@matematyk Alternatywą dla ręcznej wycinki jest obniżenie wartości linków do zera. Tylko, że wtedy rynek SEO znacznym stopniu przestałby istnieć, a tego chyba nikt nie chce?

Google codziennie banuje/filtruje tysiące domen. O 99,999% z tych banów/filtrów wie tylko właściciel domeny ew. pozycjoner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Skoro o 99/999%wie tylko webmaster/pozycjoner to skąd Ty wiesz?

Rzucacie hasłami z rękawa. Najbardziej prawdopodobna wersja to taka, w której prędzej czy później gloryfikowane będą boksy sponsorowane i już.

A tymczasem postawcie kilka wartościowych serwisów z artykułami tematycznymi/do przedruku, żeby biali rycerze oraz SQT miało co czytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi po co istnieje 1000 sklepów oferujących te same produkty, którymi się zaopatrują w tej samej hurtowni, mają tą samą marżę, te samy opisy i zdjęcia od producenta. Ja tego Nie Potrafię Zrozumieć! Google też tego nie rozumie i dlatego dalej prowadzi swój e-holocaust na e-commerce.

Mszycki czy Ty jesteś ministrem albo właścicielem korporacji, że nie liczą się dla Ciebie ceny i wolny rynek ? a może masz 60 lat i nie obsługa sklepów internetowych jest dla Ciebie trudna - bez urazy.

Jeżeli istnienie 1000 sklepów to oznacza, że ludzie z nich kupują, ponieważ:

- nie wszystkie sklepy oferują takie same ceny,

- jeden sklep internetowy nie ma monopolu,

- podejście właścicieli nowych albo mniejszych sklepów internetowych do klienta jest często x razy lepsze od tych co mają ugruntowaną pozycję na rynku,

No chyba, że dla Ciebie w ogóle sklepy internetowe są złe :-] ale wybacz w tych czasach gdzie wszędzie panuje wyścig szczurów, gdzie ludzie mają problemy finansowe i po dwa etaty lub uczą się i pracują to nie wszyscy mają czas by chodzić x godzin po galeriach handlowych gdzie zwykły 't-shirt' wykonany z h... materiału kosztuje 40zł.

Kolejna sprawa to, w takim wypadku na grzyb tyle stacji benzynowych, sklepów monopolowych, operatoró komórkowych, fryzjerów, firm budowlanych, ...., etc. w Polsce?

@Beer, przepraszam za takie odbicie od tematu :-)

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na bazarze było 100 sprzedawców, dzisiaj w tym miejscu stoi jeden supermarket, a z tymi stacjami benzynowymi to dobry przykład. Kiedy silniki spalinowe zostaną zastąpione elektrycznymi, będziesz kupował prąd bezpośrednio od elektrowni.

Nie piszę jak CHCIAŁBYM aby było, tylko JAK JEST lub moim zdaniem będzie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer, przepraszam za takie odbicie od tematu :-)

spoko , ale jak jeszcze raz będziesz "pił" do wieku to dostaniesz w dziób od "prawie" 60latka :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko , ale jak jeszcze raz będziesz "pił" (...) to dostaniesz w dziób od "prawie" 60latka

Krzyś, a'propo picia|niepicia... To kiedy na tego dorsza? :)

a w temacie - zawsze mówiłem, że jesteśmy zwykłymi spamerami i każdy pozycjoner powinien to wreszcie zaakceptować... tak, Dido, Ty również ;)

i serdeczne pozdrowienia dla Kaspara - moderatora (nieudolnego?) wszystkich spamerów. niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi (brzydkich i tłustych?)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś, a'propo picia|niepicia... To kiedy na tego dorsza? ;)

najlepiej w maju biorą na "wrakach" koło Helu :) tak na 30-50 metrach ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem w maju oczekuję, że będziemy "pili" do siebie na kutrze ;)

joł (jak się teraz mówi) :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności