Skocz do zawartości

Czy można sprawdzić jaki ruch wp wytrzyma na hoście?


Elegant

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wp na hoście, który mi nie udostępnia statystyk na temat obciążenia ale pewnie admin widzi co się dzieje. Nie chcę zawiesić serwera tylko zapuścić np. jakiś skrypt z np. 100 użytkownikami i zobaczyć jak w tym czasie będzie sie zachowywać wp. Jak szybko będzie się ładować strona itp. Czy jest skrypt/serwis który pozwala na taki test online?

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://jmeter.apache.org/

Apache JMeter may be used to test performance both on static and dynamic resources (files, Servlets, Perl scripts, Java Objects, Data Bases and Queries, FTP Servers and more). It can be used to simulate a heavy load on a server, network or object to test its strength or to analyze overall performance under different load types. You can use it to make a graphical analysis of performance or to test your server/script/object behavior under heavy concurrent load.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności